علی پروین: پرسپولیس خانه خودمان است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید سرخابی‌ها خصوصی شوند عنوان کرد: من از اول به شما گفتم خیر، امکان ندارد. مثلاً یک قیمت می‌گذارند هزار میلیارد، اگر کسی بخواهد آن را بخرد، صبح او را می‌گیرند و می‌پرسند از کجا پول آورده است؟ چه کسی می‌تواند هزار میلیارد تومان پول بدهد.

علی پروین ابراز کرد: در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر این که وقتی درآمدی نباشد باید بازیکن را به گونه‌ای راضی کرد، یادآور شد: الان شما ببینید آیا پول برانکو را حل کرده‌اند؟ از کجا بیاورند؟ ۵۰ میلیارد تومان دیگر باشگاه پرسپولیس پول لازم دارد، دولت باید کمک کند.

وی یادآورشد: من قبلا هم در فرودگاه گفتم نتیجه‌ای که پرسپولیس در لیگ قهرمانان داشت هم سیاسی بود و هم پرسپولیس روی تیم‌های عربی را کم کرد. پس باید به این دو تیم کمک شود. حالا اگر دولت نمی‌خواهد ۱۰۰ میلیارد به دو تیم کمک کند.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: مردم توقع دارند چرا ما جلو نمی‌آییم، اما باید پول داشته باشیم. درغیر این صورت چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. شما بگویید ما چه کاری انجام دهیم.

علی پروین گفت: پرسپولیس خانه خودمان است و ما همه را حمایت می‌کنیم، اما از کجا می‌توانیم ۲۵۰ میلیارد تومان بیاوریم و پول برانکو را بدهیم. ما از دور هوای تیم را داریم، طرفدار تیم هستیم، الان هم که هیأت مدیره و آقای رسول پناه هستند باز هم طرفدار تیم هستیم، اما باید پول باشد تا مشکلات دو تیم حل شود.

او همچنین در مورد این که در این یکی دو هفته اخیر شاهد بودیم علی کریمی‌صحبت‌هایی علیه افشین پیروانی داشته، تصریح کرد: من می‌دانم علی کریمی‌در این فازها نیست. حالا چه اتفاقی افتاد یک کلمه حرف زده نمی‌دانم.

علی پروین ابرازکرد: کریمی‌زمان ما بازیکنی بدون حاشیه بود، او بازیکن بزرگ و تکنیکی است، اما حرمت پیشکسوتان باید حفظ شود. اگر همه دست به دست هم دهیم می‌توانیم پرسپولیس را نگه داریم. می‌دانم میناوند هم اهل این حرف‌ها نیست. چه شده که این اتفاق افتاده ان‌شاءالله درست می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید