علی نژاد: فدراسیون تکواندو ایران یکی از بهترین فدراسیون‌‌‌های جهان است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در مراسم رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو که در میان خانواده این رشته حضور داشتم تاکید کردم که فدراسیون تکواندو ایران یکی از بهترین فدراسیون‌‌‌های جهان است.

مهدی علی نژاد با اشاره به کسب عنوان برترین فدراسیون در جهان توسط فدراسیون تکواندو گفت: بسیار خوشحال هستم که این مجمع در حالی برگزار شد که چند روز گذشته فدراسیون تکواندو ایران به عنوان بهترین فدراسیون ملی در جهان شناخته شد که این افتخار بسیار بزرگی بود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش افزود: ما المپیک توکیو را در پیش داریم که در حوزه تکواندو و پاراتکواندو برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته‌ است. فدراسیون تکواندو برای حضور در این رقابت‌ها تدابیر خوبی انجام داد و ورزشکاران مسابقات گرندپری، رویدادهای متعدد و دشواری را پشت سر گذاشتند. همه روزهای سختی را سپری کردند، سجاد مردانی نیز تا روز آخر برای کسب سهمیه تلاش کرد.

علی نژاد افزود: خوشحال هستیم که “دکتر چو” رییس فدراسیون جهانی این ابلاغ را انجام داد، این امر نشان دهنده کار بزرگ، با برنامه، هدفمند و سیستماتیک است که به وسیله خانواده بزرگ تکواندو در بیش از دو دهه اخیر انجام شده و نقش آقای پولادگر در کسب این افتخار مهم، بسیار پررنگ است.

وی خاطرنشان کرد: از ایشان و تمام همکارانشان که در این سال‌ها زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنم. ریاست فدراسیون علی‌رغم همه فراز و نشیب‌هایی که وجود داشت اما تکواندو ایران را سرافراز، مقتدر و پاینده هدایت کرد.

علی نژاد در پایان گفت: خوشبختانه از روز شنبه با کسب مجوز، اردوی تیم‌‌‌های ملی آغاز شده است. منتظر سهمیه‌های دختران و مدال‌های خوشرنگ تکواندو و پاراتکواندو در المپیک توکیو هستیم. از دیدن مجموعه تکواندو هر کسی لذت می‌برد چراکه همه چیز در سر جای خودش قرار دارد. همه باید تلاش کنیم اگر مجموعه‌ای نمره ۹۰ دارد آن را به ۱۰۰ برسانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید