علی فتح‌الله‌زاده: عدم همکاریم در استقلال حکمت خدا بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با اشاره به اینکه نتوانسته به کارش در استقلال به عنوان مدیرعامل ادامه دهد، گفت: قطعا این موضوع حکمتی داشته در کار خدا بی‌حکمتی وجود ندارد و من مطمئن هستم این اتفاق بدون حساب و کتاب رخ نداده است.

علی فتح‌الله‌زاده اظهار کرد: متاسفانه یک عده گفتند چون استقلال بدهی داشت، فتح‌الله‌زاده فرار کرد اما آنها باید بدانند که من کسی نیستم که از بدهی بترسم و فرار کنم من بخاطر بیماریم استعفا دادم و اگر استعفا نمی‌کردم معلوم نبود سرنوشت استقلال چه می‌شد.

سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: البته من به بیمارستان نرفتم و پزشک معالجم اجازه نداد این کار را بکنم اما در منزل حضور داشتم و حتی از اتاقم خارج نمی‌شدم و انصافا روزهای سختی را پشت سر گذاشتم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با ادامه داد: متاسفانه در این مدت که از باشگاه جدا شدم یک عده حرف‌هایی زدند که اخلاقی نبود. به جای آنکه بگویند فتح‌الله‌زاده مریض شده صحبت‌های دیگری انجام دادند.

این ورزشکار خاطرنشان کرد: من این بیماری را از کجا گرفتم؟‌من صحیح و سالم بودم و وقتی در آن یک هفته ابتدایی قرارهای پیاپی می‌گذاشتم به این بیماری دچار شدم.

وی تصریح کرد: به هر حال آقای سعادتمند انتخاب شده و در این شرایط همه باید به وی کمک کنند واگر قرار باشد فقط یک نفر پاسخگو باشد این بی‌انصافی است.

علی فتح‌الله‌زاده همچنین خاطرنشان کرد: درست نیست که مشکلات بر گردن یک نفر بیفتد. همه پیشکسوتان باشگاه، مدیران و … باید کمک کنند استقلال از این شرایط بیرون بیاید و من خیلی امیدوارم این اتفاق بیفتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید