علی شجاعی: لیگ برتر جای آزمون و خطا نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی شجاعی مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: امیدوار هستیم نتایج مسابقات بر اساس شایستگی در زمین مسابقه و با تقابل دو تیم رقم بخورند و خطاهای تاثیرگذار داوری در تعیین نتایج مسابقات لیگ روی ندهد.

علی شجاعی در این باره اضافه کرد: البته مسئولین فدراسیون فوتبال هم می‌توانند با تسریع در روند آماده سازی زیرساخت‌ه‏ای VAR فضایی را ایجاد نمایند که شتباهات داوری به حداقل رسیده و اعتراضات نیز نسبت به این قشر زحمتکش به حداقل برسد.

مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد انتقاداتی که از ذوب‌آهن به خاطر گلایه از اشتباهات داوری مطرح می‌شود، اظهار داشت: وقتی از احقاق حق خود در مورد مسابقاتمان صحبت می‌کنیم نباید مورد اعتراض و هجمه دیگران واقع شویم.

علی شجاعی با بیان اینکه ما نه با تیم فولاد خوزستان و نه ماشین سازی تبریز و سایر تیم‌ها مشکلی نداریم، تصریح کرد: اگر در مورد حقوق پایمال شده خودمان صحبت می‌کنیم به دنبال این هستیم که در آینده این اتفاقات تکرار نشود.

مدیر تیم ذوب‌آهن افزود: آیا کسی هست که بتواند منکر تضییع حق ذوب آهن در بازی با فولاد خوزستان و برخی بازی‌‌‌های دیگر بشود؟
ما فقط به دنبال این هستیم تا مسئولین فدراسیون و کمیته داوران این اشتباهات را بهتر ببینند تا در بازی‌های آینده هم در چینش داوران دقت بیشتری شود و هم قضاوت مطلوبتر و عادلانه تری را شاهد باشیم.

علی شجاعی در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه لیگ برتر جای آزمون و خطا نیست، یادآورشد: تیم‌ها هزینه‌های زیادی انجام دادند ولی متاسفانه گاهی با یک سوت سرنوشت یک بازی تغییر می‌کند. اعتقاد داریم جامعه داوری از سالم ترین پاک‌ترین قشر ورزش کشور هستند اما لازم است داوران با دانش بهتر و آمادگی مطلوب‌تر به قضاوت مسابقات بپردازند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید