علی شجاعی: در پرسپولیس پست هر بازیکن معنا ندارد و همه شناورند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی شجاعی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرسپولیس پست هر بازیکن معنا ندارد و همه به شکل شناور با توجه به برنامه‌‌‌های کادرفنی کارشان را دنبال می‌کنند. هدف همه ما کمک به پرسپولیس است و مطمئن باشید اگر آقایحیی و کادرفنی صلاح بدانند و برای کمک به پرسپولیس حاضرم در هر نقطه از زمین بازی کنم.

علی شجاعی درخصوص ادامه رقابت‌‌‌های لیگ با توجه به محدودیت‌‌‌های در نظر گرفته شده بابت اوج گرفتن ویروس کرونا، گفت: به نظر من تصمیم درستی بود چون با تعطیلی رقابت‌‌‌های لیگ ما باید تمرینات خودمان را ادامه می‌دادیم و برای حفظ آمادگی بازی‌‌‌های دوستانه برگزار کنیم. پس به همین خاطر به نظرم اگر بازی‌ها با انجام درست پروتکل‌ها ادامه پیدا کند تصمیم خوبی است و تیم‌ها در سطح خوب آمادگی می‌مانند به خصوص برای پرسپولیس که کمتر از یک ماه دیگر فینال آسیا را پیش رو دارد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص بازی تیمش مقابل سایپا ابراز کرد: بعد تساوی در هفته نخست که می‌توانستیم مقابل سایپا برنده باشیم، کسب برد در این بازی بسیار مهم بود. بازی سختی بود و جدا از تقابل با یک تیم پرمهره و با کیفیت مثل نفت آبادان کار سختی هم با توجه به بارش باران شدید در ورزشگاه آزادی داشتیم.

علی شجاعی درپایان صحبت هایش در مورد اینکه در این بازی به جای وینگر چپ، یحیی گل محمدی از او به عنوان مهاجم استفاده کرد و اینکه آیا قرار است در این پست به پرسپولیس کمک کند، خاطرنشان کرد: با صلاحدید آقای یحیی گل محمدی در این بازی به عنوان مهاجم به میدان رفتم. هرچند پست اصلی من متفاوت است اما با خواست کادرفنی قرار شد در دقایقی که به میدان می‌روم در این منطقه ایفای نقشی داشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید