علی رغبتی: برای بازیکنان پرسپولیس خبرهای خوشی داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد پرداخت مطالبات برانکو نیز بیان کرد: این هفته خبرهای خوشی داریم. منتظر هستیم پول در حساب بنشیند.

علی رغبتی افزود: کاری که باید انجام بدهیم تا دو روز آینده انجام می‌دهیم اما نمی‌توانیم زمان دقیق اعلام کنیم، چون همینطور که می‌دانید انتقال پول با مشکل‌هایی مواجه است اما کارهایی شده که پنجره ما باز شود.

وی در خصوص راهکارهای باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاداش AFC عنوان کرد: بله راه‌هایی پیش‌بینی شده است. منتظریم AFC زمان‌‌بندی پرداخت‌هایش را مشخص کند. از چهار، پنج روز پیش کارها را شروع کردیم. درآمدهای داخلی ما کفاف مخارج را می‌دهد اما فقط باید بدهی‌های باقی‌مانده پرداخت شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض برخی بازیکنان به پرداخت نشدن مطالبات‌شان توضیح داد: باید به این بچه‌ها خسته نباشید گفت. در ۲۰ روز شرایط سختی را تجربه کردند. زمانی که بچه‌ها در قطر بودند درصدی از قراردشان پرداخت شد و این قرار با نماینده آن‌ها گذاشته شده که در مهر ماه با بازیکنان تسویه شود.

علی رغبتیابراز کرد: پاداش بردها هم در همان قطر پرداخت شده و فقط پاداش پیروزی مقابل النصر مانده که نه به صورت نقد اما به صورت چک تهیه شده و امروز در فرودگاه پرداخت می‌شود. طبق برنامه دو هفته بعد هم با آن‌ها تسویه خواهیم کرد.

او تا الان ۹۰ درصد قراردادها پرداخت شده و برخی بازیکنان هم ۱۰۰ درصد دریافتی داشته‌اند، فقط مانده آپشن‌ها که همانطور که می‌دانید تا فصل تمام نشود، امکان پرداخت آن‌ها وجود ندارد و قطعا در آینده تسویه خواهیم کرد. قبل از شروع لیگ بعد هم قطعاً پیش پرداخت فصل بعد را پرداخت می‌کنیم.

علی رغبتی همچنین در مراسم استقبال از تیم پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها شایستگی خود را ثابت کردند. این حق تیم‌های ایرانی و حق پرسپولیس است و به امید خدا تیم قهرمان شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید