علی رغبتی: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همیشه همدل بودند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد پرداختی بازیکنان پرسپولیس، گفت: بازیکنان خارجی ما صدرصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند و اکثر بازیکنان ما نیز تمام پول خود را گرفتند. شاید زیر ۸ درصد از قرارداد برخی بازیکنان ما مانده است که در اواخر مهرماه به آنها پرداخت می‌شود.

علی رغبتی افزود: در خصوص پرداخت آپشن قرارداد بازیکنان نیز باید بگویم از روز یکشنبه در حال محاسبه مبالغ هستیم و به زودی آن را هم پرداخت خواهیم کرد. همچنین به دنبال این هستیم تا پیش پرداخت فصل جدید را هم به بازیکنان پرداخت کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص محرومیت آل کثیر گفت: تمام جوانب حقوقی به شکلی است که ما می‌توانیم برنده این پرونده باشیم و مطمئن باشید تیم خوب حقوقی این موضوع را دنبال می‌کند. شواهد بسیار خوبی را برای تبرئه آل کثیر ارسال خواهیم کرد و مطمئن هستیم در حق پرسپولیس ظلم شده است و باید این موضوع در مسیر حقوقی حل شود.

علی رغبتی در خصوص بی‌حاشیه بودن این اعضا نسبت به همتایان خود در باشگاه‌های دیگر، گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همیشه همدل بودند و از زمانی که به عضویت در آمدم تمام تلاشم موفقیت پرسپولیس بود و هیچ وقت نخواستیم خود را مطرح کنم. در سه ماه اخیر که سخت ترین روزها را پشت سر می‌گذاشتیم تمام تمرکز ما روی موفقیت پرسپولیس بود و هیچ اختلافی سعی کردیم وجود نداشته باشد.

وی در خصوص شکایت النصر عربستان از پرسپولیس، گفت: نظر فیفا کاملا مشخص است و در ۱۲ آگوست (۲۲مردادماه) اعلام کرده اگر پول برانکو داده نشود، ۱۲ سپتامبر (۲۲شهریورماه) پنجره ما بسته می‌شود. ما روز ۸ آگوست (۱۸مردادماه) که آخرین مهلت ارسال مدارک به کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده اسامی‌خود را ارسال کردیم و بازیکنان جدید طبق قانون هیچ مشکلی برای همراهی تیم نداشتند.

علی رغبتی ادامه داد: پنجره ما زمانی بسته شده است که قراردادهای ما به امضا رسیده بوده و هیچ مشکلی هم وجود ندارد و شکایت النصر هم به جایی نخواهد رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید