علی‌نژاد: پول برانکور در روزهای آینده کامل پرداخت می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس گفت: پرسپولیس در سال جاری فینالیست لیگ قهرمانان شده است و این موضوع نشان دهنده این است که مدیریت تیم اقدامات خوبی انجام داده که این تیم به این جا رسیده است.

مهدی علی‌نژاد در این باره اظهار کرد: در حال حاضر خط دهی‌هایی انجام شده و موضوعاتی مطرح می‌شود که قرار است داستان وارونه جلوه داده شود و فکر می‌کنم نباید خیلی به آن پرداخته شود.

علی‌نژاد خاطرنشان کرد: میلیون‌ها هوادار در مورد این تیم‌ها وجود دارند و ممکن است زیر هزار نفر از آنها به هر دلیلی از وضعیت ناراحت باشند، اما این دلیل بر این نمی‌شود که وضعیت پرسپولیس خوب نیست. دغدغه‌ای وجود دارد که پنجره این باشگاه بسته است. پول برانکو نیز بخشی از آن شب گذشته پرداخت شد و تلاش خواهد شد تا الباقی آن ظرف روزهای آینده پرداخت شود تا پنجره باز شود.

وی تصریح کرد: در عین حال بالای ۲ میلیون دلار در AFC پول داریم که به خاطر تحریم باشگاه امکان دسترسی به آن را ندارد. این محدودیت‌ها وجود دارد و باید بدانیم با این محدودیت‌ها کار می‌کنیم و در عین حال وزارت ورزش از مدیریت باشگاه حمایت کامل را انجام می‌دهد.

او در خصوص برگزاری مجمع عمومی‌فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار داشت: مجمع سالیانه سال ۹۷ و ۹۸ فدراسیون پزشکی ورزشی را امروز برگزار کردیم. قرار بود مجمع سال ۹۷ در انتهای سال گذشته برگزار شود که با توجه به شرایط کرونا امکان برگزاری آن نبود. مجمع امروز نیز به صورت وبینار برگزار و گزارشات خوبی در خصوص دو سال ۹۷ و ۹۸ داده شد. گزارش مالی و حسابرس و بازرس ارائه شد.

علی‌نژاد تصریح کرد: در ۷،۸ ماه اخیر به خاطر بحث کرونا فشار زیادی روی فدراسیون پزشکی ورزشی و هیئت‌های آن بود و این فدراسیون نقش اساسی در مدیریت موضوع داشت. از روز اول همه‌گیری در ایران ستاد مربوطه در فدراسیون تشکیل شد و خدا را شکر نقش خوبی نیز داشت. یکی از موضوعات مطرح شده در مجمع، موضوع انتخابات فدراسیون بود و ثبت‌نام انجام شده است و منتظر هستیم هر زمانی که صلاحیت کاندیداها بیاید انتخابات را برگزار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید