علی‌نژاد: شکایت ویلموتس اتفاق تلخی است که افتاده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی علی‌نژاد معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در خصوص شکایت ویلموتس گفت: اتفاق تلخی است که افتاده، بدیهی است نهادهای نظارتی ورود کرده تا اگر کسی قصوری داشته شناسایی شود. نیاز است در فضای آرام موضوع بررسی شود. می‌بینم حرف‌های هیجانی بدون توجه به ساختار کشور و اختیاراتی که فدراسیون‌ها دارند، زده می‌شود.

مهدی علی‌نژاد در پاسخ به این سوال که می‌گویند وزارت هم در این قرارداد نقش داشته، عنوان کرد: در فدراسیون‌ها مشخص است چه کسانی قرارداد می‌بندند، فدراسیون واحد حقوقی و استقلال دارد. وزارت روی جزئیات ورود نمی‌کند.

علی‌نژاد تصریح کرد: در فدراسیون فوتبال امکان دخالت دولت نیست. ما می‌توانیم جایی ورود کنیم که امکان دخالت باشد. در اساسنامه فدراسیون آمده مربیان تیم‌های ملی با چه فرآیندی انتخاب می‌شوند. وزارت در این خصوص نقشی نداشته است.

وی در خصوص وضعیت اتومبیلرانی اظهار داشت: فدراسیون اتومبیلرانی مورد تایید اسپورت آکورد بوده و در ایران هم فعالیت خوبی داشته است. با حضور ناظمی‌حرکت جدیدی آغاز شده است. کمیته و وزارت از فعالیت‌های این رشته حمایت می‌کنند.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش ادامه داد: با توجه به اینکه این فدراسیون فرهنگ صحیح راندن را می‌تواند جا بیندازد می‌تواند کمک زیادی به مردم بکند. فکر می‌کنم این فدراسیون نقش خوبی ایفا کند. امیدواریم که موفق باشند.

وی یادآور شد: فدراسیون فوتبال یک جلسه مقدماتی را روز گذشته داشته و شنبه هم دستگاه‌های مختلف از جمله مجلس، وزارت ورزش، سیستم قضایی و … دعوت شده‌اند به فدراسیون تا راهکارهای لازم اتخاذ شود تا از حق ایران دفاع کنیم.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش با اشاره به اینکه الان میانه راه هستیم و چیزی نهایی نشده اسن، ابراز کرد: توقع داریم فدراسیون با تقویت تیم حقوقی از حق ایران دفاع کند.

علی‌نژاد درباره اینکه انجمن فرهنگ و دوستی ایران و هلند ۳ نفر را پیشنهاد داده بودند که یکی از این پیشنهادات ویلموتس بوده، گفت: تاج در این خصوص جواب داد. یک نامه اداری بود که به فدراسیون ارجاع شد. ما ده‌ها نامه از این مدل پیشنهادات داریم. مرجع تخصصی فدراسیون فوتبال بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید