علی‌رضا مرزبان: محرم نویدکیا چهره ملی نیست زیرا فوتبال جهانی را خوب می‌شناسد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی‌رضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد دوئل مربیان جوان در بازی فردا گفت: ابراهیم صادقی از مربیان خوب است که شخصیت و تجربه فوتبالی خوبی دارد؛ محرم نویدکیا چهره ملی نیست زیرا فوتبال جهانی را خیلی خوب می‌شناسد و برای وی خیلی مهم بود که معیارهای فوتبال اروپا را تعقیب کنیم.

علی‌رضا مرزبان در مورد حضور مسلمان در سایپا گفت: هنوز فیلم بازی‌های وی را کامل ندیده‌ام که بتوانم صحبت کنم اما آروزی موفقیت برای محسن دارم که در آن‌جا خوشبخت شود و از آرزوی قلبی ما برای هر بازیکنی است.

وی در مورد غیبت نویدکیا در نشست‌های خبری گفت: محرم هرجا لازم باشد جوابگو هست و این قوانین سازمان لیگ است اما سازمان لیگ گفته مدرک حرفه‌ای داشته باشد باید در نشست خبری شرکت کند و محرم به قوانین سازمان لیگ احترام می‌گذارد، رعایت قوانین برای وی مهم است چون انضباط تیمی‌برای وی مهم است و ما هم احترام قائل هستیم.

مربی سپاهان در مورد غیبت کیانی در ترکیب اصلی سپاهان بیان داشت: بحث ترجیح نیست و وقتی فاکتورهایی کنار یکدیگر کار می‌کند نیازی به تغییر شرایط نیست، مهدی کیانی کاپیتان تیم است و کیفیت بزرگی است اما شرایطی که هست در تیم که 2 بار توانسته موفق باشد و بازیکنان به خوبی یکدیگر را پیدا می‌کنند، این‌طور نیست که نفر 12 یا 13 داشته باشیم؛ شخصیت خوب کیانی به تیم کمک می‌کند و می‌داند مسوولیت بزرگی در تیم دارد و در این زمینه نیز کار می‌کنیم.

علی‌رضا مرزبان پیش از دیدار با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بعد از اینکه 2 بازی پیاپی را بردیم و مخصوصا بازی با تراکتور را بردیم این نتیجه ای بود که فصل قبل از هفته هفتم تیم نتوانسته بود بازی بیرون از خانه ببرد؛ این مسئله خیلی سخت و بحران‌زده بود و باید از این مسئله رد می‌شدیم که این احساس خوب به تیم بازگردد.

علی‌رضا مرزبان ادامه داد: بازی خوبی انجام دادیم البته می‌دانیم از فرم ایده‌آل مد نظر خودمان آن‌چه بازیکنان مایل هستند به آن برسند که فوتبال مالکانه با سرعت خوب است، دور هستیم بازیکنان در تمرینات سعی خودشان را انجام می‌دهند و کادر فنی نیز تلاش خود را می‌کند تا تیم باثباتی را از نظر تاکتیکی و روانی در لیگ برتر داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید