علیپور: من عاشق شماره ۷ هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چرا شماره ۷۰ را برای خود انتخاب کرده است، گفت: من عاشق شماره ۷ هستم. در ابتدا در پرسپولیس ۷۷ پوشیدم، اما در اردوی ترکیه شماره ۷ را به تن کردم.

علی علیپور اظهار کرد: محسن مسلمان هم شماره ۷۷ را پوشید، اما پس از آن از سوی باشگاه گفته شد قرار است شماره ۷ بایگانی شود و من هم به همین دلیل شماره ۷۰ را پوشیدم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه با پایان فصل، قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد یا خیر، افزود: ۹ بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و من همه تمرکزم را روی بازی‌ها و تمرینات گذاشتم تا دچار اُفت نشوم.

علیپور با بیان اینکه شاید در جام حذفی با استقلال روبه‌رو شویم. بازی در مسابقات حذفی، حساسیت بیشتری خواهد داشت، تصریح کرد: امیدوارم با گلزنی بتوانم دل هواداران را شاد کنم و در نهایت سربلند باشیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مطمئناً تا وقتی که هواداران پرسپولیس من را بخواهند، در این تیم خواهم ماند، چرا که من عاشق پرسپولیس هستم و هر چه دارم از این تیم است، ادامه داد: شش فصل است که در پرسپولیس حضور دارم و اُفت و اوج‌های زیادی را تجربه کردم.

علیپور با تاکید بر اینکه امیدواریم با عادی شدن شرایط بتوانیم با پوکر کردن در قهرمانی، دل هواداران را شاد کنیم، ادامه داد: من هم مثل خیلی از مردم در خانه هستم و تلاش می‌کنم با وسایل ورزشی که در خانه دارم تمرین کنم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درپایان نیز خاطرنشان کرد: امیدوارم هر چه زودتر زندگی مردم به روال عادی برگردد و ما دوباره بتوانیم بازی‌های خودمان را در زمین انجام دهیم در شرایط کنونی کشور همه چیز بهم ریخته و تمام کارو کاسبی‌ها از جمله فوتبال از رونق افتاده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید