علیپور: ما اصراری به برگزاری بازی‌ها نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ما منتظر تصمیم مسئولان امر هستیم و تابع قانونیم، گفت: اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند ما حاضریم و اگر هم قرار است لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس قهرمان شود.

علی علیپور افزود: در اخبار تلویزیون دیدم که آقای روحانی گفت اماکن ورزشی کم کم فعالیت خود را آغاز می‌کنند. ما برای هر شرایطی آماده هستیم. بهتر است به جای اینکه هر کسی برای خودش نظری بدهد منتظر تصمیم وزارت بهداشت باشیم.

علیپور با اشاره به اینکه ما اصراری به برگزاری بازی‌ها نداریم، اما اگر قرار به تعطیلی است باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند، ابراز کرد: اگر هم بازی‌ها ادامه داشت که ما برای قهرمان شدن می‌جنگیم.

وی در واکنش به درخواست برخی از مسئولان تیم‌های لیگ برتری مبنی بر تعطیلی لیگ برتر خاطرنشان کرد: به نظر من کسانی که چنین حرف‌هایی را مطرح می‌کنند حرف‌های بی‌خود می‌زنند.

علیپور با بیان اینکه تا جایی که من در اخبار خواندم قرار است تا چند روز دیگر اماکن مذهبی و سایر مشاغل هم فعالیت خود را آغاز کنند، یاداآورشد: حالا اگر تیم‌ها بدون تماشاگر با هم بازی کنند چه اتفاق بدی می‌افتد؟

وی با تاکید بر اینکه در صورت تعطیلی لیگ باید مثل لیگ بلژیک و فرانسه تیم صدرنشین را قهرمان اعلام کنند، ابراز کرد: فاصله امتیازی ما از رقبا یکی دو امتیاز نیست و ۱۰ امتیاز بالاتریم.

علیپور ادامه داد: برای ما هم سلامتی مردم در اولویت است، اما اگر قرار است لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند. این خواسته زیادی نیست. اگر هم لیگ ادامه پیدا کند برای قهرمانی تلاش می‌کنیم.

وی درباره بیم و امیدهای هواداران با توجه به فاصله امتیازات در لیگ برتر و کار سخت در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در لیگ برتر فاصله امتیازی خوبی ایجاد شده است. از سوی دیگر نباید از این موضوع غافل شویم که استقلال یک بازی عقب افتاده دارد و ۹ هفته لیگ هم باقی مانده است. نه فقط در لیگ قهرمانان آسیا، بلکه در لیگ برتر هم کار سختی داریم. باید با آگاهی کامل نسبت به شرایط و با آمادگی وارد مسابقات شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید