علیپور: بازیکنی که شش دانگ باشد را پیدا نکردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد علیپور مدیرعامل باشگاه تراکتور در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه آیا نقل و انتقالات باشگاه تراکتور تمام شده یا بازیکن جدیدی را به خدمت خواهند گرفت، گفت: به یک مهاجم گلزن احتیاج داریم، اما فعلا ً بازیکنی که شش دانگ باشد را پیدا نکردیم. یک بازیکن در خط دفاع می‌خواهیم و در کل فقط در این دو پست نیاز به بازیکن داریم.

محمد علیپور همچنین درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال تراکتور تبریز در هفته نخست لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی اول ملاک دقیقی برای ارزیابی کیفیت تیم نیست. باید چند هفته بگذرد تا مشخص شود تفکرات سرمربی چه تأثیراتی در تیم داشته است.

او ادامه داد: در بازی با نفت دو، سه اشکال اساسی وجود داشت که دو مورد آن به تیم مربوط نمی‌شود. اول، بارش شدید باران بود که کنترل توپ و حرکت را سخت کرده بود و نفت از این وضعیت سود برد. آنها برای گرفتن یک امتیاز آمده بودند و ایرادی هم به این موضوع وارد نیست.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد محرومیت مسعود شجاعی عنوان کرد: ظاهراً شجاعی بعد از بازی فینال جام حذفی مصاحبه‌ای انجام داده که من آن را گوش ندادم. ما هم روز بازی متوجه محرومیت او شدیم. با مسعود صحبت کردم همین را گفت ولی نمی‌دانم در مصاحبه چه گذشته که این بازیکن را محروم کرده‌اند.

علیپور تصریح کرد: ظاهراً سوء تفاهمی‌به وجود آمده و شجاعی را در چند وقت گذشته به کمیته انضباطی خواسته‌اند، اما این بازیکن ایران نبوده و بلیت سفرش را هم برای مسئولان فرستاده اما باز هم محروم شده است. عواملی دست به دست هم داده تا شجاعی دو جلسه محروم شود که ما در این زمینه درخواست تجدید نظر کرده‌ایم.

وی یادآور شد: بعضی‌ها هم به بازیکنان جوان وعده می‌دهند که فسخ قراردادت را می‌گیرم و همزمان بلیت مادرید را برایت می‌گیرم تا مستقیم وارد استادیوم شوی و حتی به فرودگاه هم نروی! این نظر من است و شاید اینطور هم نباشد ولی در فضای فوتبالی ما این اتفاقات رخ می‌دهد.

علیپور ادامه داد: خیلی جالب است که با بازیکن ۲۰ ساله هم می‌خواهی قرارداد ببندی، می‌گوید برای جدا شدن و رفتنم به اروپا چه بندی در قراردادم می‌گذارید! یعنی آنقدر این حرف را می‌زنند که من فکر می‌کنم سال دیگر تمام لیگ اروپا پُر از بازیکنان ایرانی باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید