علیپور: امیدوارم در تیم پرسپولیس بمانم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا ممکن است در تیم دیگری در ایران بازی کند، گفت: باز هم می‌گویم، من پرسپولیس را دوست دارم که به باشگاه آمدم. در صفحات مجازی دیدم که همه سوال می‌کنند تکلیف علیپور چه شد، من هم به احترام آنها به باشگاه آمدم.

علی علیپور با بیان اینکه با اینکه قراردادم تمام شده آمدم و این یعنی تمایل دارم که در پرسپولیس بمانم ولی باید صحبت کنیم، تصریح کرد: امیدوارم بهترین اتفاقات برای هواداران پرسپولیس برود.

علیپور در خصوص اینکه آیا در پرسپولیس ماندنی است، ادامه داد: اگر خدا بخواهد و شرایط خوب باشد کجا بهتر از پرسپولیس و هوادارانش؟مذاکراتی صورت گرفت و صحبت‌های دیگری هم هست که باید در روزهای آتی درباره‌اش صحبت کرد.

وی در خصوص شایعه لژیونر شدنش عنوان کرد: من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم که خودم پیشقدم شدم و به باشگاه آمدم. می‌دانم پیراهن پرسپولیس را هر بازیکنی نمی‌تواند بپوشد، اینجا خانه خودم است، امروز آمدم که صحبت کنم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشم ولی باید مذاکره کنیم.

او در خصوص شایعه لژیونر شدنش عنوان کرد: من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم که خودم پیشقدم شدم و به باشگاه آمدم. می‌دانم پیراهن پرسپولیس را هر بازیکنی نمی‌تواند بپوشد، اینجا خانه خودم است، امروز آمدم که صحبت کنم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشم ولی باید مذاکره کنیم.

علیپور در خصوص پنالتی که در بازی با استقلال گل نکرد، گفت: آن بازی تمام شده و ما الان در یک رقابت جدید برای آسیا هستیم. ما ۱۲۰ دقیقه تلاش کردیم و حتی جلو هم افتادیم ولی سرنوشت بازی به آن شکل رقم خورد و به پنالتی کشید. به نظرم پنالتی ضربات شانس‌ها است و استقلال بازی را برد. این چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نمی‌کند و امیدوارم در آسیا نتایج خوبی کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید