علیزاده: بعد از گل سپاهان می‌دانستیم گل می‌زنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد-در پاسخ به اینکه آیا گل‌گهر را می‌توان یکی از مدعیان کسب قهرمانی یا کسب سهمیه دانست و آیا این ذهنیت در این میان بازیکنان تیم وجود دارد یا خیر که او در واکنش به این سوال گفت: ببینید وقتی با خود بچه‌ها صحبت می‌کنیم، تیم را خوب می‌بینیم و کادر فنی هم اعتماد به نفس خوبی به ما داده.

علی علیزاده افزود: باید از باشگاه هم تشکر کنیم که تمام امکانات را در اختیار ما گذاشته اند. کار سخت است؛ تیم‌‌‌های خوبی در لیگ هستند. نباید فشار روی تیم گذاشت. ما فعلا بازی به بازی پیش برویم و در هر بازی با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد.

وی درخصوص شرایط این روزهایش و شرایط تیم خاطرنشان کرد: اول این را بگویم که ۲ ماه سخت را پشت سر گذاشتیم و تمرینات زیادی را انجام دادیم. زودتر از سایر تیم‌ها شروع کردیم و با برنامه جلو رفتیم و رفته رفته هماهنگ شدیم. در این دو سه بازی آخر که دوستان برگزار شد، شکل خوبی گرفتیم و اگرچه به پرسپولیس با نتیجه ۳ بر ۲ باختیم ولی ولی خیلی خوب کار کردیم و موقعیت‌‌‌های زیادی داشتیم.

علیزاده ادامه داد: قبل از گل اول سپاهان چند موقعیت خوب داشتیم. بعد از اینکه گل خوردیم، می‌دانستیم فشار بیاوریم می‌توانیم گل بزنیم. رمز موفقیت ما همین بود. بین نیمه هم امیرخان نکات فنی را به ما گوشزد کرد و به خوبی در نیمه دوم اجرا کردیم، که توانستیم دو گل دیگر بزنیم.

علیزاده در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد:خیلی بازی خوبی بود و سه امتیاز بزرگ گرفتیم. همه ایران از ما توقع دارند. اصلا ولی امیرخان این فشار را روی ما نمی‌گذارد ولی حضورش و صحبت‌هایش اعتماد به نفس خاصی به تیم و بازیکنان داده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید