علیرضا نیکبخت: فوتبال ایران دست ۱۰ دلال افتاده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت پیشکسوت استقلال گفت: الان فوتبال ما دست ۱۰ دلال افتاده است که هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند و هیچکس نیست جلوی آنها را بگیرد.

علیرضا نیکبخت با گلایه شدید از وضعیت پیش آمده برای فوتبال ایران اظهار کرد: این دلالان با برخی مدیران ارتباط گرفته و به اهداف خود می‌رسند. فوتبال ما جولانگاه افرادی شده است که اهداف خوبی ندارند.

وی ابراز کرد: در این فوتبال ما تعداد بسیار بسیار محدودی مدیران فوتبالی داریم که بر اساس ضابطه انتخاب شده باشند. این‌ها خودشان در این اتفاقات سهیم هستند. من از شما یک پرسش دارم.

علیرضا نیکبخت تصریح کرد: «احمد سعادتمند» مدیر فوتبالی است که استقلال را به این روز انداخت. او با رفتار خود باعث شد جام حذفی از دست استقلال بپرد و هواداران از گرفتن یک جام قهرمانی در این فصل محروم شوند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: او با حاشیه‌هایی که برای استقلال ایجاد کرد تمرکز آبی‌پوشان را در آستانه دیدار با تراکتور گرفت و بعد نیز با ادعای بازگشت استراماچونی احساسات هواداران را به بازی گرفت.

او ادامه داد: این مدیران فوتبال را می‌شناسند، دلشان برای فوتبال ایران می‌سوزد و آیا آمده‌اند کاری ماندگار انجام دهند یا فقط دنبال شهرت و چند تا عکس یادگاری و خودنمایی هستند؟

وی در پایخ به اینکه اگر علی‌رضا نیکبخت در این فوتبال حضور داشت چقدر قیمت داشت؟ ابراز کرد: با این قیمت‌هایی که در این فوتبال وجود دارد اگر من الان بازی می‌کردم باید ۳۰ میلیارد تومان می‌گرفتم.

او در پاسخ به اینکه به نظرت چرا مبلغ قراردادهای بازیکنان و مربیان این مقدار افزایش پیدا کرده است؟افزود: این پرسش را از مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات رییسه فدراسیون فوتبال باید بپرسید.

علیرضا نیکبخت همچنین درخصوص قانون منع استفاده مربیان و بازیکنان خارجی گفت: متاسفانه این قانون بدون کارشناسی تصویب شده است و قیمت‌ بازیکنان و مربیان را به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش داده است. وقتی چنین قانونی مصوب می‌شود و شما نمی‌توانید از بازیکنان خارجی استفاده کنید قیمت‌ها سر به آسمان می‌رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید