علیرضا منصوریان: علاوه بر پرسپولیس و استقلال باید حق و حقوق ما هم دیده می‌شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: متأسفانه دو بازیکن ما سرماخوردگی دارند و هنوز جواب آزمایش PCR آنها نیامده که بدانیم آیا سرماخوردگی آنها کروناست یا نه، به همین دلیل برای حفظ پروتکل‌ها هر دو بازیکن را در قرنطینه نگه داشتیم‌. یکی مسلمی‌پور دفاع چپ ماست و دیگری تیکدری که در ترکیب اصلی ما بود. یک بازیکن هم محمد خانزاده است که در بازی با نساجی از ناحیه کشاله ران دچار کشیدگی شد و علت اصلی هم بازی در چمن مصنوعی بود. چون قصد ضربه زدن به توپ را داشت، نوک کفش او به زمین گیر کرد و آسیب دید.

علیرضا منصوریان اظهار کرد: روز گذشته هم با مدیر برنامه‌های محترم او صحبت می‌کردم که فکر می‌کنم مسئولیت مصدومیت او را متوجه وزارت ورزش و جوانان بدانیم‌. از آنها خواهش می‌کنم آن زمین را برای سلامت فوتبالیست‌ها، تبدیل به زمین چمن طبیعی شود. مصدوم چهارم ما هم خرم‌الحسینی است که او نیز در گرم کردن روی چمن مصنوعی آسیب دید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به غیبت هواداران گفت: چون جمعیت ما نیست و یار دوازدهم نداریم، در خیلی از بازی‌ها شاید مجبور باشیم یک بر صفر برنده شویم. می‌دانید وقتی یار دوازدهم ما چهار تیم استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور حضور داشته باشند، تفاوت وجود دارد. هواداران برای ما دیگر یار دوازدهم نیستند.

علیرضا منصوریان یادآورشد: با این جمعیت هواداری ما و پرشوری هواداران، آنها یار دوازدهم و سیزدهم محسوب می‌شوند که از دقیقه یک تا آخر ایستاده تیم را تشویق می‌کنند و حالا ما این ابزار کشنده را نداریم که با حریف مقابله کنیم و بنابراین باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم و اجازه ندهیم موقعیت‌مان از دست بروند.

وی خاطرنشان کرد: نظر من این است که به همان اندازه که در فوتبال برتر به استقلال و پرسپولیس پرداخته می‌شود، به سایر تیم‌ها نیز بپردازند. می‌خواهم به محمدحسین میثاقی عزیز که دوستم است بگویم به ما، سپاهان و سایر تیم‌ها نیز باید پرداخته شود. به خصوص تراکتور و سپاهان که معتقدم جمعیت 30 میلیونی پشت سر ماست و هر جا ترک زبان باشد، ما آنجا پایگاه داریم‌.

علیرضا منصوریان باید حق و حقوق ما دیده می‌شد تا جایی که خودم روی خط برنامه رفتم و خواستم یک بار دیگر تصویر را نمایش دهند. وقتی از زاویه دیگر نشان داده شد، نظر کارشناسان تغییر کرد. پنالتی دقیقه 33 که صد درصد دیده نشد و ما دو امتیاز از تیم آقای هدایت ممبینی طلبکار هستیم‌! علاقه‌ای هم نداریم این دو امتیاز فردا به ما داده شود، بلکه فقط می‌گوییم حق ما در حین بازی داده شود، نه اینکه تلافی این اتفاق در بازی با سپاهان در بیاید و امتیاز گمشده سپاهان را سر ما در بیاورند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید