علیرضا جهابخش از احساسش در تیم فاینورد می‌گوید

علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال فاینورد بعد از انجام نخستین بازی برای این تیم گفت: هنوز به زمان بیشتری نیاز دارم. تیم فاینورد هلند امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پائوک یونان رفت و با نتیجه یک به ۲ شکست خورد. علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی که به تازگی به فاینورد پیوسته است، در نیمه دوم این مسابقه به میدان آمد.

جهانبخش بعد از پایان مسابقه گفت: احساس خوبی دارم که می‌توانم پیراهن فاینورد را بپوشم و یک بار دیگر مقابل هواداران بازی کنم. باید بگویم هنوز چیزهای زیادی برای پیشرفت وجود دارد و من به زمان بیشتری نیاز دارم چون برای مدت زمان زیادی بازی نکرده‌ام.

بازیکن ایرانی افزود: من بهتر می‌شوم اما ولی در حال حاضر مهم است که ریتم مسابقه را به دست بیاورم. این هفته سخت تمرین کردم و اگر همینطور ادامه بدهم، همه چیز خوب خواهد شد.

جهانبخش همچنین از سبک بازی تیم فاینورد و برنامه‌های فنی مربی این تیم تعریف و تمجید کرد و در پایان درباره بازی مقابل نماینده کوزوو در لیگ کنفرانس اروپا که روز پنجشنبه برگزار می‌شود، گفت: اینکه بازی کنم یا خیر انتخاب من نیست. بازی خارج از خانه دشوار بود اما فرصت جبران در خانه را داریم و امیدوارم صعود کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید