علیرضا اکبرپور: استقلال هر وقت نترسد می‌تواند راحت پیروز شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این که استقلال همیشه توانایی اش را در آسیا نشان داده است گفت: استقلالی‌ها تا مراحل آخر هم بالا رفته اند و اکنون هم همین شرایط به وجود آمده است. نمی‌دانم برای بازی با الهلال کرونایی‌‌‌های این تیم می‌آیند یا خیر ولی همیشه بازی استقلال با الهلال سخت بوده است.

علیرضا اکبرپور اظهار کرد: استقلال هر وقت نترسد می‌تواند راحت پیروز شود و مربیان ما هم هر وقت جسور بودند، تیم با برد از زمین بیرون آمد. استقلال در بازی قبلی هم عالی بود اما موقعیتش به شکلی بود که تیم تمرین نداشت و در شرایط بازی نبودند. دیدیم که این بازی خیلی بهتر از بازی قبل بودند.

وی ادامه داد: همان نیمه دوم بازی با الشرطه هم راه افتاده بودند. فوتبال همین است و هر وقت آماده باشید، فوتبال خودتان را می‌توانید در زمین پیاده کنید. بهترین بازیکن دنیا هم که باشید، اگر بدن آماده نباشد نمی‌توانید پیروز باشید.

علیرضا اکبرپور همچنین ابراز کرد:‌ مدیران باید مربی هایی که از طریق دلال‌ها آورده می‌شوند را کنار بگذارند و اجازه دهند مربی‌‌‌های جوان تر و تواناتر در تیم کار کنند. در لیگمان مربی هایی حضور دارند که حتی یک بغل پا بلد نیستند بزنند اما مربیگری می‌کنند.

وی تصریح کرد: همه دیدند که استقلال توان خودش را نشان داد. سیستم را نامجومطلق چید و از اول بازی با سه مهاجم بازی کردند و از ابتدا به تیم حریف فشار آوردند. این باعث شد تیم حریف نتواند حمله کند و از ترس این که ممکن است گل بخورد عقب بازی می‌کرد. استقلال فشار آورد و سه گل درست و دو گل آفساید به ثمر رساند.

او در خصوص عملکرد نامجومطلق عنوان کرد: نیمه دوم بازی قبل که نیمه مربیان است، خوب کار کرد و این بازی هم معلوم بود تیم حریف را آنالیز کرده بود و از لحاظ روحی بچه‌ها در شرایط خوبی بودند. تیم نیاز به روحیه برد داشت و همه دست به دست هم دادند تا ببرند. آمدند و نتیجه گرفتند.

علیرضا اکبرپور گفت: نامجو مطلق یکی از بهترین هاست و نشان می‌دهد که قابلیت این را دارد که مربی استقلال باشد. باید مدیران و هوادارانمان اجازه دهند که پیشکسوت هایی مثل نامجومطلق که توانایی هم دارند بالای سر تیم کار کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید