علیاری: سایپا باشگاهی است که آرامش خوبی در داخل آن است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا علیاری مدافع تیم فوتبال سایپا درباره دیدار هفته آینده تیمش در مقابل نساجی قائمشهر گفت: این هفته با نساجی مازندران دیدار داریم که به نظرم تیم خوب و قابل احترامی‌هستند ولی ما محکوم به بردن هستیم چرا که باید امتیازهای داخل خانه را بگیریم تا بتوانیم به آن اهدافی که در ابتدای فصل تعیین کرده ایم، برسیم و در انتهای فصل یک رتبه خوب در جدول داشته باشیم.

رضا علیاری در مورد اهدافش در لیگ بیستم نیز اظهار کرد: سایپا باشگاهی است که آرامش خوبی در داخل آن است. از زمین تمرین گرفته تا رختکن و فیزیوتراپی امکانات خوبی دارد. خود من چند سال پیش شانس ملی پوش شدن داشتم که فرصت آن را از دست دادم و خودم در این زمینه مقصر بودم.دوست دارم از سایپا بتوانم به تیم ملی برسم و امیدوارم آقای اسکوچیچ نیز بازی‌‌‌های ما را ببینند چرا که جوانان خوبی در تیممان داریم و امید دارم که این بازیکنان در ادامه لیگ، دیده شوند.

وی در مورد دو دیدار ابتدایی سایپا در لیگ برتر گفت: مساوی در برابر پرسپولیسی که قهرمان ۴ دوره گذشته بوده، نتیجه خیلی خوبی است. این تساوی به تیم ما شخصیت داد. در برابر نفت مسجدسلیمان نزدیک به ۵۸۰ پاس دادیم که آمار خیلی خوبی در لیگ ایران است. موقعیت‌‌‌های نسبتا مناسبی داشتیم و می‌توانستیم با امتیاز کامل از زمین مسابقه خارج شویم هرچند که یک امتیاز در دیدار خارج از خانه نیز مناسب است.

علیاری همچنین درمورد کار کردن با ابراهیم صادقی گفت: در زمان آقای علی دایی، دو سال با آقای صادقی کار کرده بودیم. شناخت‌‌‌های کاملی نسبت به یکدیگر داریم. پیش از شروع فصل، صحبت‌‌‌های خوبی با هم داشتیم و من مجاب شدم به این تیم بیایم. امیدوارم که بتوانیم سال خیلی خوبی با هم داشته باشیم. تیم خوب، جوان و تاکتیکی داریم و امیدوارم بتوانیم امسال نتایج خوبی را کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید