علوی: باشگاه فولاد خوزستان همیشه در حال پیشرفت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد خوزستان درباره تمرینات تیم فولاد و شروع لیگ برتر گفت: تمرینات تیم ما زیر نظر کادرفنی به طور مرتب برنامه‌ریزی و پی‌گیری می‌شود.

سید محمد علوی اظهارکرد: همه ما دل‌مان برای فوتبال تنگ شده و ما تابع نظر مسئولان وزارت بهداشت در خصوص برگزاری هستیم چرا که آن‌ها سلامت مردم، بازیکنان و دیگر عوامل برگزاری مسابقات را در اولویت قرار خواهند داد.

علوی با اشاره به اینکه باشگاه فولاد خوزستان همیشه در حال پیشرفت است و اکنون با حضور آقای آذری در راس کار، قدم‌های سریع‌تری برای موفقیت را بر می‌دارد، ادامه داد: فکر می‌کنم همه این موضوع را قبول دارند که سلامتی مهم‌تر از فوتبال است و در اولویت نخست است.

کاپیتان سابق تیم فولاد خوزستان ابراز کرد: باید از پزشکان و پرستاران قدردانی کنم که در این وضعیت سخت با جان و دل برای سلامتی مردم تلاش می‌کنند، امیدوارم هرچه زودتر این مساله به پایان برسد و سلامتی به جامعه بازگردد.

وی درباره تاثیر تعطیلات روی روند تیمی‌فولاد نیز افزود: تعطیلی متاسفانه باعث شد تا روند روبه رشد ما که باعث می‌شد به بالای جدول نزدیک شویم، متوقف شود و معتقدم این تعطیلات به ضرر ما بود.

علوی یادآورشد: انشالله در صورت ادامه با تمرینات آقای نکونام و کادرفنی، حمایت آقای آذری و تلاش بازیکنان بتوانیم روند سابق را به دست بیاوریم و به امید خدا برای موفقیت و کسب سهمیه آسیایی تلاش کنیم.

کاپیتان سابق تیم فولاد خوزستان درباره وضعیت خود در روزهای کرونایی خاطرنشان کرد: تمرینات تیم که تعطیل است و من هم در کنار خانواده هستم.

وی با اشاره به اینکه سعی می‌کنم با توجه به شیوع این ویروس اکثرا در کنار خانواده در خانه باشم، ادامه داد: همچنین سعی می‌کنم در خانه ورزش کنم، کتاب بخوانم و یا فیلم ببینم تا از وقتم استفاده مناسب کرده باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید