علت جدا شدن پور موسوی از تیم نفت مسجد سلیمان از زبان خودش

در ارتباط با سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان، قبلا مدیر عامل آن باشگاه اظهاراتی کرده بود، در ساعات اخیر،  سیروس پورموسوی شخصا در این زمینه پستی را با عکس هواداران نفت مسجد سلیمان به اشتراک گذاشت و در کپشن  آن نوشت: “سلام بر ایل بزرگ بختیاری، سلام بر شیران زاگرس، سلام بر مردم شریف مسجدسلیمان و هواداران خونگرم نفت. همانگونه که در جریان هستید امروز جلسه ای در تهران  با حضور آقایان نظری، سلیمانی و دارابپور به جهت رفع مشکلات تیم و سوتفاهم‌ها برگزار شد و بنده با حضور خود در این جلسه ثابت نمودم که به قراردادم پایبند بوده و برای ادامه همکاری با باشگاه نفت هیچگونه مشکلی و شرطی نداشته و  نخواهم داشت.

خدمت تان عرض کنم جلسه به شکل خوبی پیشرفت و  برنامه‌ها و موضوع جذب بازیکنان مطرح شد و در انتهای جلسه برای تایید نهایی با اعضای محترم هیات مدیره و جناب فرماندار تماس گرفته شد که متاسفانه با مخالفت شدید برخی از اعضای خاص محترم هیات مدیره و جناب فرماندار محترم برای ادامه همکاری بنده مواجه شده و این عزیزان تاکید به قطع همکاری داشته اند. هر چند در این مخالفت‌ها ردپای یک اینجت معروف که اتفاقا امروز در هتل محل ملاقات دیده شد بی تاثیر نبود.

لذا به احترام مردم شریف و هواداران نفت مسجد سلیمان و آرامش بازیکنان بصورت توافقی و دو جانبه قرداد خود را با باشگاه نفت فسخ نمودم  در پایان اگر چه فرصت خدمت میسر نشد اما به عنوان فرزند خوزستان برای موفقیت تیم نفت همیشه دعاگو خواهم بود. انشاالله در آینده فرصت خدمت به ایل بزرگ بختیاری بی شک رقم خواهد خورد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید