عضو کمیته استیناف: بزودی گره کور پرونده بازیکن گابنی تیم فوتبال گل گهر سیرجان باز می‌شود.

عضو کمیته استیناف، مهدی دادرس، در گفت‌وگویی، در خصوص زمان اعلام رای نهایی پیرامون پرونده بازیکن گابنی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار داشت: پرونده ویلموتس 7بار عقب افتاد اما کسی اعتراض ندارد! ان‌شاالله در این هفته جلسه‌ای خواهیم داشت و این کار انجام می‌شود.

عضو کمیته استیناف در خصوص اینکه بعد از جلسه با نمایندگان  4 باشگاه، جلسات و گفت‌وگوهای دیگری نیز با افراد مختلف برگزار شد و آیا ابعاد جدیدی در پرونده بازیکن گابنی تیم فوتبال گل گهر سیرجان باز شده، گفت: نمی‌توانیم در مورد ریز نکات و اتفاقات داخل جلسات صحبت کنیم اما ما وظیفه داریم هرچه در پرونده وجود دارد یا به ذهنمان می‌آید را کنترل کنیم. باید همه جوانب را در نظر گرفت. سعی می‌کنیم در این هفته مساله‌اش حل شود. تا به حال صبر کرده‌اید، این یکی دو روز را هم صبر کنید به امید خدا تمام می‌شود.

وی در خصوص اینکه آیا گزارش 52-51 صفحه‌ای پلیس فتا در صدور رای تاثیر دارد، عنوان کرد: این  52صفحه را چه کسی گفته؟ من که 52 صفحه ندیدم. می‌گویند هوشنگ نصیر زاده گفته، من هم می‌گویم او فردی با نمک و شوخ است!

دادرس در مورد اینکه آیا رای این پرونده در جلسه روز سه شنبه مشخص خواهد شد، گفت:‌ ان شاالله، اگر اتفاق خاصی نیفتد.

عضو کمیته استیناف در مورد اینکه آیا این جلسه در فدراسیون برگزار خواهد شد یا مانند جلسه قبلی در محلی پنهان است، اظهار داشت: باید ببینیم رئیس کمیته چه پیشنهادی می‌دهد.چون افراد مختلف رفت و آمد می‌کنند و ممکن است ذهنیت هایی به وجود بیاید، تصمیم گرفتیم آن جلسه در جای ساکت باشد تا کسی مطلع نباشد و تمرکز ما به هم نخورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید