عضو هیات رئیسه سازمان لیگ: باشگاه‌ها توان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- منصور قنبرزاده، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است که با توجه به تشدید شیوع کرونا، برگزاری ادامه رقابت‌های فوتبال در سطح لیگ برتر، لیگ یک، لیگ دو و لیگ سه امکان پذیر است، اظهار کرد: من معتقدم که اغلب باشگاه‌های ما توان مالی و سخت‌افزاری اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی را ندارند و در نتیجه نمی‌توان رقابت‌های فوتبال را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرد.

منصور قنبرزاده با بیان اینکه همه تلاش خواهند کرد لیگ را برگزار کنند، گفت: باید ببینیم با این شرایط چه کاری می‌توان انجام داد و تا دهه آخر اردیبهشت ماه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

قنبرزاده درباره جام حذفی اظهار کرد: ابتدا کمیته مسابقات بررسی و ارزیابی می‌کند و نتیجه را طبق جدول زمانی و باتوجه به تقویم برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و فیفا دی مشخص می‌کند و در نهایت خروجی را به هیات رییسه سازمان لیگ می‌فرستد و تصمیم نهایی را هیات رییسه فدراسیون خواهد گرفت.

قنبرزاده پیرامون وضعیت ادامه یا لغو لیگ برتر فوتبال، ابراز کرد: در این خصوص فرآیند مشخص است و ابتدا باید ستاد بیماری کرونا یعنی بالاترین مرجع از وزارت بهداشت اعلام موضع کند و ما نیز باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید خیلی سریع اساسنامه و مسئولیت دبیر کلی فدراسیون فوتبال مشخص می‌شد و خوشبختانه از طریق شنیداری هیات رییسه را در جریان گذاشته بودند و فرآیند به درستی انجام شد، تصریح کرد: شرایط احراز مشکلی نداشت چرا که مهندس نبی از شرایط لازم برخوردار بود.

قنبرزاده با بیان اینکه در شرایطی که مشکلات به بیشترین حد خود در سال‌های اخیر رسیده است، کمتر کسی مثل نبی این سمت را می‌پذیرفت، یادآورشد: باید وفاق ملی و حمایت ملی باشد تا مسئولان بتوانند از پس موانع پیش رو برآیند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پایان خاطرنشان کرد: باید به این نکته توجه کنیم که رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنها مربوط به لیگ برتر نیست و به لیگ یک، لیگ دو و لیگ سه هم مربوط می‌شود، کما این که خیلی از باشگاه‌های لیگ برتری هم توان اجرای آن را ندارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید