عسگری: شروع فوتبال می‌تواند روحیه مردم را بالا ببرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید عسگری خواننده پاپ کشور با بیان اینکه موافق شروع بازی‌های لیگ برترهستم، گفت: در اینکه سلامتی مردم بسیار مهم است شکی وجود ندارد ولی وقتی همه مشاغل تقریباً کارشان را شروع کردند چرا بازی‌های فوتبال آغاز نشود.

حمید عسگری اظهارکرد: شروع فوتبال می‌تواند روحیه مردم را بالا ببرد و باعث ایجاد نشاط در جامعه شود به عنوان یک هوادار دوست دارم فوتبال زودتر شروع شود.

عسگری در پاسخ به اینکه بهترین بازیکن استقلال تا به اینجای لیگ کدام بازیکن بود؟ ادامه داد: واقعاً سوال سختی است و نمی‌شود از یک نفر نام برد، چون انصافاً همگی عالی بودند. مثلاً من از بین قایدی، مطهری، دیاباته، کریمی، غفوری و. چه کسی را باید انتخاب بکنم؟ ولی اگر بخواهم فقط اسم یک نفر را بگویم انتخاب من مهدی قایدی است.

وی با اشاره به اینکه واقعاً قایدی فوتبالیست باکیفیت و فوق العاده‌ای است و خیلی پخته بازی می‌کند، تصریح کرد: بعضی وقت‌ها گل‌هایی می‌زند یا پاس‌هایی می‌دهد که کمتر فوتبالیستی می‌تواند مشابه آن را انجام دهد.

عسگری در پاسخ به اینکه به نظر شما استقلال در این فصل شانسی برای قهرمانی خواهد داشت؟ ادامه داد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هر احتمالی ممکن است رخ دهد ولی با توجه به شرایط جدول و اختلاف امتیاز ایجاد شده پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی به حساب می‌آید و به احتمال فراوان قهرمان خواهد شد.

وی درپایان خاطرنشان کرد: من به عنوان یک استقلالی اصلاً اعتقادی به مهندسی شدن بازی‌ها یا اینکه داوری به نفع تیم خاصی است ندارم و دیگر دوره این مسائل تمام شده است.

عسگری افزود: پرسپولیس تیم قابل احترامی‌است و در این سال‌ها اگر قهرمان شده فوتبالی بوده است ولی در اینکه وزیر پرسپولیسی است شکی نیست و این موضوع را در حمایت‌های او از پرسپولیس و ثبات این تیم طی سالیان اخیر می‌شود فهمید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید