عزیزی: چهار تیم اول را برای آسیا معرفی کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- خداداد عزیزی ستاره اسبق فوتبال گفت: برای ادامه یا لغو مسابقات هزار راه وجود دارد باید چهارکارشناس دور هم بنشینند و تصمیم‌گیری کنند، البته کارشناس نه اینهایی که فوتبال را بلد نیستند و اصلا این‌کاره نیستند و جالب اینکه به‌عنوان مدیر هم در راس تصمیم‌گیری نشسته‌اند.

خداداد عزیزی افزود: یک راهکار این است که همینطور لیگ را تعطیل بگذارند و اصلا قهرمانی در کار نباشد و چهار تیم اول تا چهارم را برای فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا معرفی کنند و هیچ‌تیمی‌هم حذف نشود.

وی ادامه داد: درست است که باشگاه‌ها هزینه کرده‌اند، اما بهتر است که ‌تیمی‌حذف نشود و همین ترکیب در سال آینده لیگ را آغاز کند. از سوی دیگر فوتبال ما هم فوتبال درآمدزایی نیست که بگوییم اگر تیمی‌رتبه بالاتری کسب کرد پول بیشتری می‌گیرد.

ستاره اسبق فوتبال تصریح کرد: چهار تیم اول را برای آسیا معرفی کنند و نیازی به تعیین قهرمان نیست و لیگ فصل بعد را با حضور همین تیم‌ها از نو آغاز کنند.

وی درخصوص متضرر شدن تیم‌ها ابراز کرد: خوشبختانه اکثر تیم‌های فوتبال ما دولتی هستند و اگر هم هزینه‌ای شده دولت هزینه کرده است، برای همین زیاد مهم نیست که رقابت‌ها تعطیل شود یا اتفاق خاصی بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: الان هم که نه خبری از حق پخش است و نه اختصاص درآمد باشگاه‌ها از تبلیغات محیطی پس اجازه دهید، این اتفاق بیفتد، چون برگزار کردن لیگ با این شیوه اصلا فایده‌ای ندارد.

عزیزی با تاکید براینکه من فکر نمی‌کنم لیگ برگزار شود، تصریح کرد: با شرایطی که کرونا دارد به‌نظرم برگزاری ادامه رقابت‌ها کمی‌مسخره است و باید از الان فکری به حال سال آینده کرد، یعنی باید لیگ را تعطیل کنیم.

وی گفت: الان هم که همه‌جای دنیا تعطیل است، ما چطور می‌خواهیم آن را راه بیندازیم؟ ما که جدا از دنیا نیستیم! چطور وقتی به نفع آقایان است سریع فوتبال اروپا را مثال می‌زنند، اما الان فوتبال این قاره را الگو قرار نمی‌دهند؟ الان همه‌جا لیگ‌ها تعطیل است.

عزیزی افزود: پس اگر همیشه فوتبال اروپا را بر سر یک عده می‌کوبیدند که باید مثل آنها حرفه‌ای باشیم و چرا مربیان و بازیکنان‌مان مثل اروپایی‌ها نیستند، الان هم شما مثل اروپایی‌ها رفتار کنید. همه‌جای دنیا لیگ‌ها تعطیل است و اینکه الان دوستان به‌دنبال چه چیزی هستند، نمی‌فهمم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید