عزیزی: خروجی عناوین تیم‌ها کری‌خوانی میان مردم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- خداداد عزیزی حماسه‌ساز ملبورن گفت: خیلی دوست داریم فوتبال باشد و تماشا کنیم، اما با این وضعیتی که فعلاً وجود دارد امکان شروع تمرینات تیمی‌سخت است مگر اینکه ویروس فروکش کند.

خداداد عزیزی افزود: اگر هم برگزاری مسابقات میسر نباشد، چون مسابقات در همه سطوح نیمه تمام می‌ماند فدراسیون می‌تواند برای فصل جدید همه لیگ‌ها را با همین تیم‌هایی که در لیگ برتر، دسته اول و دوم حضور دارند از ابتدا استارت بزند.

وی درپاسخ به این پرسش که این روز‌ها چه کار می‌کنید؟ ابراز کرد: به اصطلاح می‌خوریم و می‌خوابیم! برنامه من در ماه رمضان در سال‌های گذشته روتین بوده است؛ سحر می‌خوابم و ساعت ۱۳، ۱۴ بیدار می‌شوم.

عزیزی تصریح کرد: ساعت ۱۶ می‌روم خانه پدرم و ساعت ۱۸ برمی‌گردم خانه، بعد هم اذان است و مختصر غذایی می‌خورم و می‌نشینم پای تلویزیون. به نوعی این ماه فرصتی است تا چند کیلو وزن کم کنم.

وی یادآورشد: من از خانه‌ام سوار خودرو خودم می‌شوم و می‌روم منزل پدری‌ام که به نظرم دست به کار ریسک‌دار نزده‌ام و نمی‌خواهم بزنم. من خودم بنیه خوبی دارم، اما چون هر روز به دیدن پدر سالخورده‌ام می‌روم خیلی مراقب هستم خدای ناکرده ناقل نباشم.

حماسه‌ساز ملبورن ادامه داد: به نظرم هنوز این بیماری خطرناک در سطح کشور مرگ و میر دارد و حالا حالا‌ها هم جمع و جور نمی‌شود، چون نه مردم طاقت قرنطینه طولانی را دارند و نه وسع خوردن از پس‌انداز! خیلی‌ها واقعاً پس‌اندازی ندارند و مجبورند از خانه خارج شوند.

عزیزی درپاسخ به اینکه پرسپولیس که صدرنشین است از این اتفاق ضرر نمی‌کند؟ گفت: چه ضرری می‌کند؟ این همه جام در دهه‌های اخیر کسب کرده است آیا بابت یکی از این جام‌ها به پرسپولیس، استقلال، سپاهان و سایر تیم‌ها چیز خاصی تعلق گرفته است که حالا بابت نیمه تمام ماندن لیگ ضرری متحمل شوند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید