عزیزی خادم: فوتبال ما با بحران خطیر مالی رو به رو شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شهاب الدین عزیزی خادم عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه مهمترین تهدید ما نامه ای است که فیفا درباره تغییرات اساس نامه ارسال کرده است، گفت: باید فیفا و ای اف سی را به عنوان نهادهای بالادستی و فرادستی قبول کنیم. آن‌ها به شدت فوتبال ایران را رصد می‌کنند.

شهاب الدین عزیزی خادم به اصلاح اساس نامه فدراسیون فوتبال با توجه به حفظ استقلال این مجموعه اشاره کرد و گفت: نباید استقلال فدراسیون فوتبال در این فرآیند مخدوش شود و این مجمع فدراسیون فوتبال است که برای تغییرات و تثبیت اساس نامه تصمیم گیری می‌کند.

وی با بیان اینکه خواستار شکل‌گیری اجماع ملی و نوسازی در مدیریت فوتبال ملی است که تاکنون شکل نگرفته، افزود: قریب به اتفاق اعضای مجمع به من محبت داشتند ولی انتظار داشتم اجماع ملی صورت گیرد که این موضوع اتفاق نیفتاد و من از شرکت در انتخابات انصراف دادم.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امیدوارم انتخابات این فدراسیون به سمتی برود که وفاق و اجماع فراسازمانی همراه با برنامه محوری و استراتژی ملی رقم بخورد.

عزیزی خادم با تاکید بر اینکه الان فضای فوتبال کشور در حوزه باشگاهی و ملی خوب نیست، یادآور شد: ما تاکنون برنامه مدون و منسجمی‌نداشتیم و چه بسا فرصت‌‌‌های بزرگ را در چند دهه اخیر سوزانده ایم.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر فوتبال ما با یک بحران خطیر مالی رو به رو شده است و نمی‌توان آن را کتمان کنیم، ادامه داد: به همین منظور نیازمند دانش نوین بین المللی با رویکرد اقتصادی هستیم.

عزیزی خادم همچنین در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: من نگران فوتبال ایران هستم تمامی‌تیم‌ها بشدت در حال افول مالی هستند و این در آینده تاثیرات مخرب تری روی این عرصه خواهد گذاشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید