عزت‌اللهی: بزرگ‌ترین حسرت من غیبت در جام ملت‌های آسیاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید عزت‌اللهی لژیونر فوتبال کشورمان با بیان اینکه بزرگ‌ترین حسرت من غیبت در جام ملت‌های آسیا است، گفت: بهترین اتفاق سال ۹۸ این بود که سختی آسیب دیدگی را تحمل کردم و توانستم بازگردم.

سعید عزت‌اللهی با بیان اینکه بزرگ‌ترین هدفی که در سال ۹۹ دنبال می‌کنم این است که در حرفه خودم و ورزش فوتبال چه در عرصه ملی و باشگاهی روز به روز پیشرفت کنم، افزود: قطعا نمره متوسط رو به بالایی به خودم در سال ۹۸ می‌دهم چراکه در این سال یکی از تلخ‌ترین اتفاق‌های زندگی ام را تجربه کردم. مصدومیت سبب شد ۶ تا ۸ ماه از فوتبال دور شوم. آن هم در اوج فوتبالم.

وی با بیان اینکه امیدوارم در سال جدید بتوانیم با تیم ملی نتایج خوبی کسب کرده و با صعود به جام جهانی دل مردم را شاد کنیم، تصریح کرد: امیدوارم تمام مشکلات کم یا زیادی که وجود دارد و همه آن را می‌دانیم برطرف شود و گام رو به جلویی برای فوتبال ایران برداریم.

عزت‌اللهی با اشاره به اینکه متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان، کم و کاستی‌های زیادی در این فوتبال وجود دارد و طبیعی است که چنین فشار‌هایی به فوتبال‌مان بیاید، ادامه داد: امیدوارم دست کم تصمیم‌های قابل قبولی گرفته شود تا با کمترین امکانات بتوانیم پیشرفت قابل قبولی داشته باشیم.

هافبک ایرانی تیم یوپن تصریح کرد: باید خودمان را با این موقعیت جدید به وجود آمده وفق و در خانه بمانیم. به نظرم فعالیت بدنی باعث می‌شود تا ذهن انسان در این شرایط به آرامش بیشتری برسد. ما می‌توانیم با استفاده از تکنولوژی مردم را به فعالیت دعوت کنیم تا در این دوران با ورزش احساس خوبی پیدا کنند.

عزت‌اللهی در پایان خاطرنشان کرد: نباید به دنبال انگیزه‌های بلندت مدت باشیم، بلکه تنها کافی است به کادر درمانی قهرمان این روز‌ها توجه کنید. وقتی از خودگذشتگی و ایثار آنها در خط مقدم مقابله با کرونا ببینید این موضوع به شما انگیزه زیادی می‌دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید