عربشاه: آقایان پاسخ گندی که به بار آورده اند را باید بدهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیاء عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه متاسفانه در فدراسیون فوتبال آدم‌‌‌های ناکاربلد زیادی حضور دارند، افرادی که هیچ سابقه ای ندارند و مشخص نیست چگونه امور را پیش می‌برند، گفت: من فکر می‌کنم آن افرادی که ویلموتس را به ایران آوردند و با او قرارداد بستند باید جواب بدهند.

ضیاء عربشاهی درباره حضور مهدی محمدنبی در پست دبیرکلی فدراسیون با اشاره به اینکه او سیاه بازی بلد نیست و آدمی‌نیست که در ماه محرم ۴۰ هزار غذا بدهد و بیت المال را بردارد و برود، افزود: آقای نبی خودش فوتبالی است و یکی از آدم‌‌‌های خوب و شناخته شده محسوب می‌شود.

عربشاهی با تاکید بر اینکه صحبت من درباره کسانی است که کارآمد نیستند مانند ویلموتس که باید از فدراسیون فوتبال اخراج شوند و بروند دنبال زندگی شان تا دیگر بیشتر از این کار را خراب نکنند، ادامه داد: تنها امید ما الان به آقای نبی است که باتجربه بالایش بتواند شرایط را بهبود ببخشد.

وی اظهارکرد: ما واقعیت‌ها را نمی‌توانیم کتمان کنیم اما شما بروید ببینید چه کسانی ویلموتس را به ایران آورد؟ شما مربی خارجی می‌آورید که به فوتبال کمک کنید؛ برانکو و کی روش برای فوتبال ما مفید بودند اما آقای ویلموتس کجای فوتبال روز دنیا بوده است؟

وی با بیان اینکه متاسفانه مشکلات فوتبال ما بسیار زیاد شده و مدیران ناکاربلد عامل این موضوع هستند، اضافه کرد: شما ببینید آقایان کفاشیان، تاج و ساکت چه بلایی سر این فوتبال آوردند.

عربشاهی با تاکید بر اینکه افرادی که مارک ویلموتس را با این قرارداد به ایران آوردند، خیانت کردند، خاطرنشان کرد: چرا باید این مربی را با مبلغی هنگفت بیاورند و دو میلیون یورو به او بدهند که دو برد جلوی هنگ کنگ و کامبوج کسب کند؟ بعد هم برکنارش کنند و او به فیفا شکایت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید