عربشاهی: پرسپولیس نیاز به یک مهاجم قوی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص خرید یک مهاجم برای پرسپولیس گفت: صد درصد این تیم نیاز به یک مهاجم دارد چون آل‌کثیر هم محروم است.

ضیا عربشاهی افزود: حتی شده یک مهاجم از لیگ یک بیاورند باید این کار را بکنند. البته کیفیت بازیکن هم مهم است. اعتماد به بازیکنان جوان باید در دستور کار مربیان قرار بگیرد چون پرسپولیس هم در آسیا و هم در لیگ به یک مهاجم نیاز دارد.

عربشاهی در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا اظهار داشت: بازی بدی نبود، پرسپولیس بد بازی نکرد و موقعیت‌های زیادی خلق کرد، اما در ضربات آخر بی‌دقت بودند، سایپا هم تیم جوان و پرانگیزه‌ای بود و دوندگی زیادی در زمین داشتند و چند موقعیت هم خلق کردند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس تصریح کرد: سایپا نیمه دوم عقب‌نشینی کرد، اما روی ضدحملات بسیار پرتعداد و خطرناک ظاهر می‌شدند و اگر مهاجم این تیم مصدوم نمی‌شد می‌توانست برای پرسپولیس خطرساز شود و روی یکی، دو موقعیت گلی که داشتند اگر باتجربه‌تر عمل می‌کردند برای پرسپولیس دردسرساز می‌شدند.

ضیا عربشاهی ادامه داد: تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بود و هماهنگ‌تر از حریف بود. انتظارات از این تیم و یحیی گل‌محمدی بالا است و اگر هم از عمق دفاع سایپا بیشتر نفوذ می‌کردند می‌توانستند به گل هم برسند. در مجموع من معتقدم امسال سال سختی برای پرسپولیس خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید