عربشاهی: هنوز بازی‌های سختی در لیگ مانده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیا عربشاهی پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با اشاره به ضعف خط حمله پرسپولیس گفت: در خط جلو بازیکنی نداریم که توپ را حفظ کند و این مسأله باعث می‌شود به تیم لطمه بخورد. با این وضعیت پرسپولیس مقابل یک تیم گردن کلفت به مشکل می‌خورد و به نظرم این تیم به یک مهاجم خوب نیاز دارد تا در کنار عبدی بازی کند و یکدیگر را صاحب موقعیت کنند.

ضیا عربشاهی درباره پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: مشکل تیم نفت عمق خط دفاع‌اش بود و ما می‌توانستیم با دقت بیشتر چند بار گلزنی کنیم. عبدی از قدرت سر‌زنی بالایی برخوردار است و می‌توانست با سر گل بزند اما ارسال‌ها مقداری بی‌دقت بودند. پرسپولیس به خوبی از تدافعی بازی کردن حریف استفاده کرد و جلو آمد اما در ایجاد موقعیت چندان خوب عمل نکرد.

وی عنوان کرد: نمی‌دانم چرا یحیی گل‌محمدی از برزگر که جوان است، استفاده نمی‌کند؟ ما باید به بازیکنان جوان انگیزه بدهیم و اگر مربی به آنها اعتماد نکند، آنها چه زمانی می‌توانند خودشان را نشان دهند؟ باید برای آنها ارزش قائل شویم. اگر بازیکن جوان به خودباوری برسد، می‌تواند به تیم کمک کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: عبدی به تنهایی نمی‌تواند کار را جلو ببرد و ما به یک بازیکن دیگر که مهاجم باشد، نیاز داریم. وحید امیری توانایی بسیار بالایی در پست تخصصی‌اش دارد و بهتر است عقب‌تر بازی کند.

عربشاهی یادآورشد: هنوز بازی‌های سختی مانده و نباید به پیروزی یک گله آن هم با پنالتی اتکا کنیم و باید کارهای ترکیبی بیشتری وجود داشته باشد. تیمی‌که می‌خواهد قهرمان آسیا شود باید خیلی بیشتر توانابی‌هایش را نشان دهد.

عربشاهی عنوان کرد: زمانی که پنالتی برای پرسپولیس گرفته شد، کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی در محوطه جریمه حریف بودند و این نشان می‌دهد که تیم چقدر جلو بازی می‌کرد. این روند در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد اما در نیمه دوم نفت مقداری جلو آمده بود و می‌توانستیم از فضاها بیشتر استفاده کنیم که متاسفانه در خط جلو کمبود داشتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید