عربشاهی: عدم استفاده از موقعیت‌ گلزنی مهم‌ترین ضعف‌ پرسپولیس است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: هنوز پرسپولیس شانس صعود دارد و این شایستگی را دارد به مرحله بعدی راه پیدا کند و امیدوارم در بازی با الشارجه سه امتیاز کامل را به نام خود ثبت کند. باید بازیکنان این تیم تمام توان خود را برای شکست الشارجه در زمین به نمایش بگذارند تا بتوانند به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند.

ضیا عربشاهی با اشاره به بازی پرسپولیس برابر الدحیل گفت: پرسپولیس در نیمه اول بازی برابر الدحیل نمایش خوبی داشت و دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد اما نتوانست از آنها استفاده لازم را ببرد.

عربشاهی در ادامه ابراز کرد: ضریب اشتباهات خط هافبک پرسپولیس در بازی برابر الدحیل زیاد بود و کمال کامیابی‌نیا و میلاد سرلک، توپ‌های زیادی را لو دادند. ضمن اینکه یحیی گل‌محمدی تعویض‌های مناسبی انجام نداد.

وی ادامه داد: احسان پهلوان در سه بازی قبلی حضور کاملی در ترکیب تیم داشته ولی اصلا آماده نیست و وینگر چپ خوبی نبوده است. او در این سه بازی خودش را گم کرده و نتوانسته در کارهای دفاعی و حتی هجومی‌کمک لازم را به تیم داشته باشد.

عربشاهی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین ضعف‌های پرسپولیس در بازی‌های اخیر عدم استفاده از موقعیت‌های گلزنی بود. عیسی آل‌کثیر به‌تازگی به پرسپولیس آمده و سردرگم عمل می‌کند. او برای آنکه خودش را اثبات کند، تلاش زیادی می‌کند اما دچار اضطراب است.

او افزود: برای همین دقت لازم را در لحظه آخر از دست می‌دهد. آل کثیر و مهاجمان پرسپولیس باید فردا شب از موقعیت‌‌‌های خود به نحو احسن استفاده کنند تا بتوانند در خط حمله تاثیرگذاری خود را داشته باشند.

عربشاهی در پایان صحبت هایش یادآورشد: تیم شارجه امارات بازیکنان قوی دارد و خط حمله‌اش زهردار است اما خط دفاع ضعیفی هم دارد. قطعا کادر فنی پرسپولیس به خوبی حریف را آنالیز کرده‌اند من امیدوارم پرسپولیس نتیجه مطلوبی در این مسابقه بگیرد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید