عربشاهی: جام‌‌‌های پرسپولیس را زیر سوال نبرید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر قرار بر مقایسه است باید موزه درست کنند و تمام جام‌های استقلال و پرسپولیس را در آن بگذارند تا مشخص شود چه تیمی‌بیشتر جام گرفته است؛متأسفانه هر مدیری به پرسپولیس می‌آید، دنبال منافع خودش است.

ضیا عربشاهی افزود: البته یک نفر بود که خانه اش را به خاطر پرسپولیس فروخت، اما یکی دیگر که رفیق خودم هم بود، جیب باشگاه را زد و رفت؛ تا وقتی موزه در میان نباشد، نمی‌توان در مورد مقایسه جام‌ها حرف زد.

عربشاهی با تاکید بر اینکه تازه آن زمان مشخص می‌شود استقلال باید جام‌های پرسپولیس را بشمارد یا ما باید این کار را کنیم، اظهارکرد: این همه تورنمنت و مسابقه در طول تاریخ برگزار شده که هم استقلال در آن حضور داشت هم پرسپولیس؛ شما ببینید چقدر جام به پرسپولیس رسید.

وی اضافه کرد: البته این رفتارشان تازگی هم ندارد. تا دیروز می‌گفتند سلطانی‌فر پرسپولیسی است. وزیر برای پرسپولیس چه کاری انجام داده؟ او سرشاخه مدیریت همه ورزش‌هاست، چرا وزیر باید به خاطر طرفداری از پرسپولیس با آبروی خودش بازی کند؟

عربشاهی تصریح کرد: کجای دنیا لیگ را تعطیل کردند که ایران دومی‌باشد؟ معلوم نیست برخی باشگاه‌ها از کجا پول آوردند که اول فصل آن‌طور هزینه کردند و امروز می‌گویند لیگ باید حذف شود؛ آن‌ها با این پول بی‌زبان فقط دنبال شهرت هستند و فوتبال را خراب کردند.

وی با تاکید بر اینکه همین هاشم بیک زاده و امیرحسین صادقی امروز فوتبال بازی می‌کردند و تیم‌شان در صدر جدول بود، عمراً اگر قبول می‌کردند لیگ تعطیل شود،یادآور شد: همین‌ها دنبال گرفتن جام بودند.

عربشاهی با بیان اینکه خودم ۱۳ سال در پرسپولیس بودم و ۱۲ جام دارم که حدود ۵ سال آن، پشت‌سر هم قهرمان شدیم، ادامه داد: اگر روزی سپاهان قهرمان شود، درست است ما هم بگوییم فدراسیون باند اصفهانی دارد؟ اگر تراکتور قهرمان شد، باید بگوییم رئیس فدراسیون طرفدار تراکتور است؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید