عربشاهی: انصاری فرد متاسفانه کارنامه قبولی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ضیاء عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه انصاری فرد متاسفانه کارنامه قبولی ندارد و کارهایی که کرده قشنگ نبود، گفت: ما از دوستمان که سه چهار سال کنارمان بازی کرده بود، انتظار چنین کارهایی نداشتیم.

ضیاء عربشاهی افزود: انصاری‌فرد خودسرانه قرارداد می‌بست، خودسرانه قراردادهایی را که می‌گرفت پیش خورم کرد، خودسرانه بدهی روی بدهی آورد، چک باشگاه دولتی که دو امضا است و یک نماینده هیات مدیره و یک مدیر باشگاه که باید حق امضا داشته باشد را خودسرانه کشیده است.

عربشاهی با اشاره به اینکه انصاری‌فرد از خود پیشکسوتان بود. در پرسپولیس بازی کرده بود و پیشکسوتان هم حمایتش کرده بودند و درست نبود یکسری کارها را انجام بدهد، تصریح کرد: انصاری‌فرد خودسرانه کار کرد و برای باشگاه بدهی روی بدهی آورد. باید ببینیم منطق چه می‌گوید؛ باید به دنبال منطق بروید نه به دنبال دوست!

وی در مورد اینکه چرا از انصاری‌فرد به عنوان دوست سابق نام می‌برد گفت: ببینید وقتی من نوعی به عنوان مدیر پشت میز می‌نشینم و دوستان و پیشکسوتان از من حمایت می‌کنند، اگر از این موقعیت سو استفاده کنم نارفیقی کرده‌ام. رفاقت، اتوبان دو طرفه است و هیچ وقت یکطرفه نمی‌شود رفت.

عربشاهی خاطرنشان کرد: الان هم بازیکنان مقداری طلبکار هستند، قراردادهایی که مدیرعامل قبلی ما بسته نجومی‌بسته، فقط عشق عکس انداختن با بازیکنان را داشته، شما می‌دانید کدام بازیکن را می‌گویم؛ مدیری که نابلد است می‌آید و چنین کارهایی می‌کند.

وی با بیان اینکه انصاری فرد متاسفانه کارنامه قبولی ندارد و کارهایی که کرده قشنگ نبود، اضافه کرد: ما از دوستمان که سه چهار سال کنارمان بازی کرده بود، انتظار چنین کارهایی نداشتیم؛ حالا امیدواریم رسول‌پناه در کارش موفق باشد.

عربشاهی با اشاره به مدیریت رسول پناه تصریح کرد: الان رسول پناه با کارهایی که انجام داده و با مدیریتی که دارد، این بدهی‌ها را تا اندازه ای تسویه کرده، طلبی که از فیفا داشتیم گرفته و مطالبات چند نفر را داده، چند نفر هم زمان تعیین کردند تا بدهی آن‌ها هم پرداخت شود.

عربشاهی درباره ماجرای دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس و حواشی شکل گرفته در اینباره نیز می‌گوید: در مورد ادعای سپاهان که می‌گوید باید رأی کمیته انضباطی برگردد و سه-هیچ نباشد و بازی تکرار شود، اصلاً این را قبول ندارم. پرسپولیس شایستگی قهرمانی را دارد. باید بازی‌ها را ادامه بدهند حتی اگر بدون تماشاگر باشند.

وی افزود: اگر هم قرار است بازی‌ها را قطع کنند باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند چون پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل بود. این داستان‌هایی که تراکتور و سپاهان تعریف می‌کنند، اگر خودشان بودند آن‌ها را قبول داشتند؟ مطمئناً نه.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید