عذر خواهی نویدکیا از هواداران سپاهان

بعد از شکست یک بر صفر تیم سپاهان مقابل پرسپولیس در دیداری که با حکم کمیته انضباطی در زمین بی‌طرف(ورزشگاه امام خمینی اراک) برگزار شد، محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: قبل از اینکه گل بخوریم وضعیت خوبی داشتیم. باید ازموقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم. این اتفاق رخ نداد. اگر بخواهم درباره بازی حرف بزنم، فکر می‌کنم پرسپولیس علاوه بر گلی که زد، یک موقعیت دیگر هم روی ضربات ایستگاهی داشت. غیر از آن موقعیت دیگری نداشت. ما هم سه، چهار موقعیت فوق‌العاده خطرناک داشتیم. برایم عجیب شده که جلوی استقلال ۱۲ موقعیت، جلوی پیکان چندین موقعیت و در این بازی هم موقعیت‌های دیگری داشتیم اما توپ‌های ما گل نمی‌شود.

وی با عذرخواهی از هواداران تیمش گفت: همه ما باید از هواداران معذرت خواهی کنیم چون می‌دانیم که بازی برای آن‌ها مهم بود و حس آن‌ها را درک می‌کنیم. راه سخت احتیاج به آدم‌های سخت دارد. بازیکنان خوبی دارم که با تمام وجود برای تیم تلاش می‌کنند. می‌دانم که یک روزی این بدشانسی‌ها تمام و شرایط تیم دوباره خوب می‌شود. موقعیت‌هایمان به نتیجه می‌رسد و می‌توانیم این روند خوب را ادامه دهیم. باید به بازیکنان و هواداران می‌گویم که از ناراحتی آن‌ها مطلع هستم اما باید مسیرمان را خیلی محکم و قوی ادامه دهیم. بازیکنام همه چیز را درک می‌کنند و همه برنامه‌هایم را به خوبی انجام می‌دهند. مطمئنم این مسیر به نتیجه خواهد رسید.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این که تیمش در برخی از صحنه‌ها غفلت می‌کند و همین اشتباهات باعث ضربه خوردن تیمش می‌شود و در زمان مناسب نمی‌تواند توپ را پس بگیرد گفت: خودم هم ناراحت هستم و می‌دانم سه هفته شکست متوالی چه حس بدی برای سپاهان دارد. می‌دانم که روزها و شب‌‌‌های سختی برای جبران این اتفاق داریم. اگر کل آمار تیم ما را از اول فصل نگاه کنید، ما جزو تیم هایی هستیم که کمترین شانس را به رقبا دادیم. خیلی به این موضوع (سوال خبرنگار) اعتقاد ندارم. متاسفانه توپ‌‌‌های رقبا گل می‌شود. باید باز هم تمرکزمان را بیشتر کنیم و نقاط ضعف تیم مان را که خیلی هم کم است، پوشش دهیم.

وی در واکنش به این که پرسپولیس بعد از گل برتری در لاک دفاعی رفت، گفت: نمی‌توانم از حریف ایراد بگیرم. دل‌شان می‌خواست از گلشان محافظت کنند. از موقعیت‌های‌مان در نیمه دوم هم استفاده نکردیم. نمی‌توانم ایرادی بگیرم. آن‌ها حق دارند هر طور که دوست دارند بازی کنند. باید مشکلات‌مان را هر چه زودتر برطرف کنیم.

نویدکیا درباره معاوضه بازیکن میان پرسپولیس و سپاهان در نیم فصل اظهار کرد: من چنین چیزی را نشنیده‌ام. من مسوول تیم هستم و چنین چیزی وجود ندارد.

او درباره بازی در زمین بی طرف، در واکنش به کاهش کیفیت بازی‌ها گفت: طبیعی است که کیفیت ما در زمین خودمان بهتر بود. راهی نداشتیم. کمیته انضباطی تصمیمی‌گرفته است که حق اعتراض هم نگذاشتند و رای قطعی بود. ما مجبور به اجرای این حکم بودیم و راه دیگری نداشتیم.

سرمربی سپاهان درباره این که آیا تیمش برای جبران این مشکلات تغییر تاکتیک خواهد داد؟ گفت: واقعیت این است که ما فلسفه همیشگی خودمان را ادامه می‌دهیم. دلمان می‌خواهد فوتبال زیبایی انجام دهیم و موقعیت‌های گل زیادی داشته باشیم. تلاش‌مان را می‌کنیم. تا این‌جای کار هم این سیستم را خوب انجام می‌دهیم اما متاسفانه به آن درجه نرسیدیم که از شانس‌های‌مان بیش‌تر استفاده کنیم. اگر این مشکلات برطرف شود، قطعا می‌توانیم نتایج بهتری بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید