عذرخواهی فرهاد مجیدی از هواداران استقلال

فرهاد مجیدی با انتشار پیامی‌در صفحات مجازی خود از هواداران استقلال عذرخواهی کرد و قول شروعی تازه برای فصل جدید را داد.

تیم استقلال در حالی فینال جام حذفی را به فولاد واگذار کرد که فرهاد مجیدی با تب و تاب بسیار زیاد از روی سکوها تیمش را هدایت می‌کرد و در آخر از همان منطقه شاهد شکست آبی پوشان بود.

حالا یک روز پس از این بازی، مجیدی پیامی‌را در صفحات مجازی خود منتشر کرده که در آن مسئولیت شکست را برعهده گرفته و از هواداران استقلال عذرخواهی کرده است. او همچنین با تعیین ضرب الاجلی دو هفته ای، از مسئولان باشگاه خواسته تا با «کار شبانه روزی» شرایط را برای فصل آینده فراهم کنند.

او از مدیران باشگاه خواسته تا پروژه تمدید و تقویت تیم را پیش ببرند و این موضوع را پیش زمینه ای برای موفقیت در فصل آینده دانسته است. نوع ادبیات مجیدی به وضوح نشان می‌دهد که شکست در فینال حذفی باعث نشده تا سرمربی استقلال از تصمیم خود برای ادامه همکاری با آبی‌ها صرف نظر کند.

* شرمنده وجدان و انصاف شما شدم

هواداران عزیز، برای نمایش و نتیجه دیشب از شما پوزش می‌خواهم. خوب می‌دانم که در این روزگار تلخ، یک قهرمانی چقدر حال شما را خوب می‌کرد.  وقتی دلداری‌های اکثریت هواداران، به خصوص عزیزانی که در اهواز و فرودگاه تهران حضور داشتند را می‌بینم، خیلی بیشتر شرمنده وجدان و انصاف بی‌پایان شما عاشقان استقلال می‌شوم و این رفتار، انگیزه من را برای یک شروع مجدد دوچندان می‌کند.

* 14 روز سرنوشت ساز و حیاتی داریم

فصل جدید برای ما از همین امروز شروع شده است. چهارده روز سرنوشت‌ساز و به شدت حیاتی پیش‌روی ماست. اگر در این مدت کوتاه پروژه تمدید و تقویت تیم را به درستی انجام ندهیم، موفقیت‌ها شروع نمی‌شود.

* اهل بهانه جویی نیستم و شکست بر گردن من

در این ساعت‌ها نمی‌خواهم از مشکلات بگویم که خیلی از گفتنی‌ها را بعد از بردها با شما هواداران عزیز درمیان گذاشتم. اهل بهانه‌جویی نیستم و مسوولیت این شکست را می‌پذیرم. بازیکنان من تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند.

* در این 14 روز باید بیدار باشیم

باید بدانید که خیلی از بازیکنان من در هفته‌های اخیر بدون آنکه خبرش رسانه‌ای بشود، در شرایط بسیار سخت و باوجود مصدومیت‌های مختلف ازخودگذشتگی کردند و وظیفه خودم می‌دانم در پایان فصل از همه آنها و کادر فنی، پزشکی، اجرایی، تدارکات و رسانه‌ای تیم تشکر کنم. در چهارده روز آینده باید به طور شبانه‌روزی کار کنیم. باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم فرصت نقل‌وانتقالات مثل دو سه فصل اخیر از بین برود.

* با کسی تعارف نخواهم داشت

به نمایندگی از میلیون‌ها استقلالی، در چهارده روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و سعی می‌کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم.  در پایان قهرمانی تیم فولاد را به مردم مظلوم خوزستان، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم‌.

 

01632987

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید