عبدی گزینه احتمالی تیم ملی نوجوانان

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال، ابراهیم قاسم‌پور، در گفت‌وگویی در مورد انتخاب حسین عبدی به عنوان گزینه قطعی سرمربیگری تیم ملی نوجوانان کشورمان، اظهار داشت: حسین عبدی گزینه اول سرمربیگری کمیته فنی برای سرمربیگری تیم ملی نوجوانان بود. روی او به جمع بندی رسیده و به عبدی نمره دادیم، اما کارهایش تقریبا برای برعهده گرفتن این سمت قطعی شده است.

وی افزود: قرار است کمیته جوانان فدراسیون فوتبال مدارک عبدی را‌‌‌‌‌‌‌‌ تحویل گرفته و کارهای عقد قرارداد او را‌‌‌‌‌‌‌‌ نهایی کنند. پس از ثبت قرارداد عبدی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان معرفی شود. امیدوارم در این زمینه مشکلی پیش نیاید.

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مورد بحث‌های مطرح شده نسبت به انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی تیم جوانان پاسخ داد: برای تیم جوانان سه گزینه را‌‌‌‌‌‌‌‌ انتخاب کردیم، اما در کمیته فنی هیچ کس به تایید نهایی نرسیده است. نمی‌توانم اسمی‌از گزینه‌ها ببرم، قرار است این سه گزینه برنامه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای بررسی به کمیته فنی ارائه کنند، یک روز هم حضور فیزیکی در جلسه کمیته خواهند داشت تا از برنامه‌های خود دفاع کنند، سپس سرمربی تیم جوانان معرفی خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید