عبدی: پرسپولیس برای کسب قهرمانی بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین عبدی پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس در بازی با التعاون گفت: به نظرم آنها در این دیدار با سایر نفرات ناهماهنگ بودند و با یک بازی نمی‌توان درباره این نفرات هم قضاوت کرد. آنها پتانسیل بهتر شدن را دارند اما این موضوع به مرور زمان مشخص می‌شود.

حسین عبدی درباره شانس پرسپولیس برای صعود از این گروه خاطرنشان کرد: پرسپولیس با تیم‌‌‌های خوبی هم گروه است که بازیکنان باکیفیتی را هم در اختیار دارند اما فوتبال را باید در زمین دید و اسامی‌بازی نمی‌کنند.

عبدی ادامه داد: فوتبال یک بازی گروهی است و باید دید تیم‌ها در قالب یک گروه چه عملکردی دارند. روی همین حساب از قبل نمی‌توان پیش داوری کرد و فکر می‌کنم با بازی‌‌‌های فرد تکلیف این گروه بیشتر مشخص می‌شود.

پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: باید کادرفنی و باشگاه پس از این موضوع بازیکنان جدیدی جذب کرده، انتخاب‌‌‌های خوبی برای جایگزینی نفرات جدا شده داشته باشند و در نهایت بازیکنان جدید را در تیم جا اندازند که امیدوارم این اتفاق در این فصل برای پرسپولیس بیفتد.

عبدی درباره دیدار پرسپولیس و التعاون عربستان اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان پرسپولیس بتوانند با تجربه‌ای که از دیدار قبل دارند، فردا بهتر بازی کنند اما باید این موضوع را هم در نظر گرفت که التعاون هم با شناخت بیشتری به مصاف پرسپولیس می‌آید. به همین دلیل این تیم بازی ساده ای پیش رو ندارد.

عبدی افزود: بین بازیکنان جدید پرسپولیس در بازی قبلی حامد لک عملکرد بهتری داشت اما نباید این نکته را هم فراموش کرد که هر بازیکن در هر پست باید وظیفه اش را به بهترین شکل انجام بدهد. وظیفه دروازه بان هم جلوگیری از گل خوردن و حفاظت از دروازه است و اگر هم لک عکس العملی نشان داده به نوعی وظیفه اش را انجام داده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید