عبدی: مشخص است که پرسپولیس قهرمان لیگ است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی عبدی مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه فکر می‌کنی تکلیف ادامه بازی‌های لیگ چه خواهد شد؟ گفت: نمی‌دانم، چون هر کس یک حرفی می‌زند و چیزی به صورت رسمی‌اعلام نشده است.‌

مهدی عبدی افزود: البته ما تابع تصمیم مسئولان هستیم ولی امیدوارم شرایط طوری باشد که بازی‌ها دوباره آغاز شود، چون بی‌صبرانه منتظر قهرمانی هستیم و می‌خواهیم جام را به هواداران هدیه دهیم.

عبدی ادامه داد: فکر می‌کنم هر اتفاقی بیفتد ما قهرمان خواهیم شد چه بازی‌ها با همین جدول به پایان برسد و چه لیگ دوباره آغاز شود پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و به امید خدا این اتفاق خواهد افتاد.

وی اظهارکرد: من اصلاً اهل کری خواندن نیستم و کاری به سایر تیم‌ها ندارم ما در زمین بازی حرف‌های‌مان را می‌زنیم نه بیرون از آن. نتایج این ٢١ هفته و جدول لیگ مشخص است و تکلیف همه چیز را معلوم می‌کند.

عبدی درخصوص اینکه بعد از رفتن کالدرون و آمدن یحیی کمتر در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته است، گفت: به هر حال بازی کردن یا نکردن من دست کادر فنی است و آن‌ها تشخیص می‌دهند چه زمانی به میدان بروم.

وی افزود: من هم وظیفه دارم مثل یک سرباز خوب تمرین کنم و در خدمت تیم باشم تا هر وقت نیاز شد به پرسپولیس کمک کنم ضمن اینکه در تیم ما مهم نیست چه کسی بازی می‌کند و تنها چیزی که اهمیت دارد موفقیت پرسپولیس و قهرمانی تیم است.

عبدی درپاسخ به اینکه چقدرآمدن استوکس و اوساگونا باعث شد در نیم‌فصل دوم به تو بازی نرسد؟ گفت: تصمیم باشگاه و کادر فنی بود که این دو بازیکن به تیم اضافه شوند.

مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: حضور آن‌ها به من انگیزه داد تا بیشتر تلاش کنم و زحمت بکشم تا بتوانم بیشتر در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کنم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید