عبدی: درهای تیم ملی به روی کسی بسته نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان درباره شانس موفقیت این تیم در رقابت‌‌‌های قهرمانی آسیا گفت: همه چیز می‌تواند با سرمایه گذاری به بهترین شکل حل شود. اگر سرمایه گذاری کنیم می‌توانیم انتظار نتایج خوبی داشته باشیم در غیر این صورت باید روز بازی به چه کنم چه کنم افتاده و بگوییم کاشکی این کار را می‌کردیم و آن کار را نمی‌کردیم.

حسین عبدی افزود: ما برای بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی‌ایران می‌خواهیم در رقابت‌‌‌های قهرمانی آسیا شرکت کنیم. نه نام منِ حسین عبدی مطرح است نه نام بازیکنان تیم ملی نوجوانان. اگر الان فکر تیم ملی نوجوانان و سایر تیم‌‌‌های ملی نباشیم در دقیقه ۹۰ به قول قدیمی‌ها«اشرفی سر ما بریزند» هم فایده ندارد و کار از کار گذشته است.

وی تصریح کرد: ما ایرانی‌ها عادت داریم کار را به لحظه آخر بسپاریم و کاری که می‌توان با یک اقدام کوچک انجام داد با چند برابر هزینه و تلاش بیشتر حل کرد. داستان ما در تیم ملی نوجوانان هم همین است. می‌توان با تدارکات خوب و امکانات بهتر شرایط راحت تری برای موفقیت ایجاد کرد. نه روز بازی در حالیکه هیچ کار مثبتی نشده فکر نتیجه گرفتن بود. هرچه بکاریم درو می‌کنیم.

عبدی ادامه داد: الان باید دست کم برای رعایت پروتکل‌ها هزینه کنیم. رقیبان ما اکنون در بهترین نقاط دنیا تمرین می‌کنند. شنیده ام تیم ملی نوجوانان امارات به جمهوری چک رفته و با اجاره کردن یک آکادمی‌مجهز در منطقه ای خوب که هیچکس در آن رفت و آمد نمی‌کند، راحت تمرین می‌کند اما حتی تیم ملی بزرگسالان ایران هم تاکنون وارد تمرینات نشده است.

عبدی افزود: این مرحله از اردوی تیم ملی نوجوانان تا ۱۲ مرداد با حضور ۲۳ بازیکن انجام می‌شود. این نفرات در آخرین اردوی ما قبل از شیوع کرونا هم شرکت داشتند که آن اردو نصفه و نیمه تمام شد. به همین دلیل حضور آنها بین نفرات اعزامی‌به رقابت‌‌‌های قهرمانی آسیا قطعی نیست و احتمال دارد نفرات دیگری را هم در مراحل بعدی به اردو دعوت کرده و آنها را مورد ارزیابی قرار بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید