عبدی: تیم فوتبال نوجوانان ایران نیاز به اردو‌های مداوم دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران درباره حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: امیدوارم این تیم قهرمان شود. روی یک سبک متمرکز شدن خیلی خوب است، ولی به نظرم باید پلان‌های بعدی نیز در بازی وجود داشته باشد.

حسین عبدی با اشاره به اینکه این تیم نیاز به اردو‌های مداوم دارد، تصریح کرد: برای ما مهم این است که اردو‌ها را شروع کنیم و از آن مهمتر این است که در تورنمنت‌های خارجی زیادی شرکت کنیم. باید خودمان را به شرایط ایده‌آل برسانیم، چون تیم فوق‌العاده‌ای داریم. البته اگر امکانات و اردو نداشته باشیم کار برای‌مان سخت می‌شود.

وی درباره لژیونر شدن بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده در قطر و اینکه سقف آرزوی برخی بازیکنان قطر است، یادآور شد: سقف آرزو‌ها نباید قطر باشد، چون این کشور سقف آرزو‌های مالی است و نه سقف آرزو‌های فوتبالی. سقف‌ آرزو‌ها باید دور دست‌تر از این چیز‌ها باشد، ولی برای برخی از بازیکنان که سال‌های آخر فوتبال‌شان را سپری می‌کنند یا می‌خواهند بعد از قطر به جایی دیگر بروند، حضور در قطر منطقی است.

عبدی ادامه داد: البته نوع رفتن بازیکنان نیز باید منطقی‌تر باشد. بازیکنان باید دین‌شان را به باشگاهی که در آنجا رشد کرده‌اند نه فقط از لحاظ شعاری بلکه از لحاظ عملکردی و مالی ادا کنند. همه می‌دانیم باشگاه‌ها مشکل مالی دارند و امیدوارم بچه‌ها وقتی از تیم‌های‌شان جدا می‌شوند، از لحاظ مالی به باشگاه کمک کنند.

وی درباره وضعیت تیم فوتبال نوجوانان ایران، اظهار داشت: آخرین اردوی تیم ما چهار هفته پیش برگزار شده بود و بعد از آن من خودم به کرونا البته از نوع خفیف مبتلا شدم و سه هفته تمام در خانه بودم. در این مدت فقط استراحت کردم. برای تیم نوجوانان برنامه‌های‌مان را ارائه کردیم، ولی برنامه جدید برای بازی‌ها هنوز ارائه نشده است.

عبدی یادآورشد: متأسفانه به دلیل کرونا خیلی از اردو‌های ما کنسل می‌شود و الان منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. هرچند رقبای ما در حال انجام تمرین و بازی تدارکاتی هستند، ولی ما هنوز به دلیل کرونا نتوانستیم تمرینات را کامل برگزار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید