عبدیان: وزارت ورزش باید جوابگوی بدهی باشگاه باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی عبدیان عضو سابق اقتصادی استقلال با بیان اینکه اگر در استقلال مدیری باعث ضرر برای این باشگاه شده، وزارت ورزش باید جواب بدهد، گفت: در شرکت خودم شخصی را به عنوان مدیر انتخاب کنم و او ضرر مالی بیاورد، من باید آن را پرداخت کنم چرا که من او را انتخاب کردم، برای استقلال هم همین طور است که یک تیم دولتی است و زیر نظر وزارت ورزش.

مهدی عبدیان در خصوص رد پیشنهاد حضور در هیات مدیره استقلال اظهار کرد: من افتخار می‌کنم که هوادار استقلال هستم اما تا زمانی که وضعیت مالی باشگاه تعیین تکلیف نشود نمی‌توان هیچ کاری انجام داد و به همین دلیل بنده حضور در هیات مدیره استقلال را قبول نکردم.

عبدیان افزود: به نظر من اول باید حساب‌‌‌های باشگاه شفاف و در آمدها و هزینه‌ها معلوم شود‌ دوم این که بدهی‌‌‌های باشگاه توسط دولت پرداخت شود چرا که بدهی هایی هم که به وجود آمده توسط مدیران دولتی به وجود آمده است.

وی در خصوص صحبت هایی مبنی بر خصوصی سازی سرخابی‌ها در سال جدید ابراز کرد: مطمئن باشید این اتفاق نمی‌افتد چرا که هیچ کسی نمی‌آید پول به باشگاه هایی که شفافیت مالی ندارند پرداخت کند.

عبدیان ادامه داد: تا زمانی که صورت حساب‌‌‌های استقلال و پرسپولیس مشخص نباشد آن‌ها خصوصی سازی نخواهند شد. حتی شرکت‌‌‌های خصوصی هم صورت حساب‌‌‌های مالی شان مشخص است و این اتفاق باید برای استقلال و پرسپولیس هم صورت بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید