عبدالله ویسی: آقای علی دایی در فوتبال الگوی من است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم پیکان با بیان اینکه شاید نحوه انتخاب اسکوچیچ خوب نبوده ولی به هر حال او اکنون سرمربی تیم ملی است و همه ما باید حامی‌باشیم، گفت: حمایت کنیم تا تیم ملی ما یک تیم ملی پویا و سربلند باشد.

عبدالله ویسی درپاسخ به اینکه آیا از خودش راضی است؟ اظهار کرد: در زندگی فوتبالی و اخلاقی تا جایی که می‌توانستم تلاش کردم تا آدم خوبی باشم و مثمرثمر باشم و بد نباشم.

وی ادامه داد: از نظر خودم خوب بودم اما این مهم است که نظر دیگران چیست؟ در فوتبال به عنوان بازیکن، مربی و همینطور سرمربی به قهرمانی رسیدم که خداراشکر راضی هستم.

عبدالله ویسی با اشاره به اینکه تاکنون دوست نداشتم جای کسی باشم اما همیشه علی دایی را تحسین می‌کنم، ابراز کرد: چون انسان بزرگی است و مانند من از شهرستان آمده و پیشرفت کرده اما چندین برابر من موفق بودن و در زندگی‌اش پیشرفت داشته است و دوست دارم که برای خودم و همینطور جوانان ما یک الگوی کامل باشد.

وی درپاسخ به اینکه رک بودنش برایش دردسرساز شده افزود: این در تمامی‌مراحل زندگی‌ام مخصوصا در فعالیت ورزشی برای من درسرساز شده است چون من حامی‌نداشتم، دلال نداشتم و یک چهره سیاسی پشتم نبود، رک گویی کار من را خراب کرد و یک مقدار یا تاخیر اتفاقات خوب برای من افتاد.

عبدالله ویسی درباره وضعیت تیم فوتبال پیکان اظهار کرد: بعد از تعطیلات که به وجود آمد تیم ما روند خوبی را در پیش گرفت شرایط تیمی‌ما بسیار خوب بود چون بازیکنان فراموش کرده بودند که تیم در انتهای جدول قرار دارد. خوشبختانه از ۴ بازی ۷ امتیاز گرفتیم که این موضوع برای ما قابل احترام و خوب است. ما باید در بازی‌های آینده ۳ امتیاز دیگر بگیریم تا بتوانیم به روند رو به جلوی خودمان ادامه بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید