عبداللهی: پارس جنوبی غرق در بدهی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمیدرضا عبداللهی مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درخصوص سرنوشت لیگ نوزدهم گفت: اگر برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که به مسابقات سال آینده لطمه‌ای نزند، بهتر است رقابت‌های امسال ادامه یابد.

حمیدرضا عبداللهی اظهارکرد: هر کسی از منافع خودش صحبت می‌کند، اما اگر قرار است سلامتی یک نفر هم آسیب ببیند، بهتر است مسابقات برگزار نشود.

عبداللهی با اشاره به اینکه باید در نظر داشته باشیم که لیگ سه ماه تعطیل بوده و بعضاً اتفاقاتی در زمین مسابقه می‌افتد که از دست ما خارج است، افزود: عوامل برگزاری رقابت‌ها، داوران و خبرنگاران هم در بازی‌ها دخالت دارند و ممکن است سلامت آنها به خطر بیفتد.

وی تصریح کرد: منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ هستیم تا تمرینات را شروع کنیم چرا که گفته بودند می‌توانیم تمرینات را از ۱۵ اردیبهشت از سر بگیریم که این اتفاق نیفتاد.

عبداللهی با اشاره به عدم پرداخت اعضای این تیم گفت: چگونه یک مدیر لیگ برتری هر پرونده‌ای به کمیته وضعیت می‌برد، سریع به آن رسیدگی می‌شود و حکم هم می‌گیرد، اما در پرونده اروند خرمشهر با گذشت یک سال، هیچ اتفاقی نیفتاده است.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه ۵۰ خانواده درگیر این پرونده هستند، اضافه کرد: فدراسیون فوتبال تیم را بدون اینکه پولی بگیرد، معامله کرده و داماش هم به راحتی کارهایش را انجام می‌دهد.

عبداللهی خاطرنشان کرد: پارس جنوبی بدهی دارد و باید به همه پرونده‌ها رسیدگی شود، اما سرعت و قاطعیت باید در سایر پرونده‌ها هم باشد که این اتفاق نمی‌افتد.

وی افزود: خوب است که نورشرق حق را به حقدار می‌دهد، اما حق ۵۰ خانواده را هم از داماش بگیرد. به پرونده این مدیر فوتبالی نه فقط برای ما، بلکه برای شهر خودرو هم سریع رسیدگی شد و رسیدگی به پرونده شکایت ما از مهدی ترکمان که به سپاهان رفت، به این سرعت نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید