عبدالصمد مرفاوی: مشکلات استقلال باصبوری هواداران رفع می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالصمد مرفاوی مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که بعد از تغییرات مدیریتی و کادر فنی تیم آیا بستر موفقیت برای استقلال فراهم است؟ گفت: طبیعی است که هر کاری در ابتدا مشکلات خاص خودش را دارد و ما باید سعی کنیم این مشکلات را کم کنیم.

عبدالصمد مرفاوی اظهار کرد: به همراه مدیریت و کمک پیشکسوتان کار می‌کنیم، هواداران باید یک مقدار صبور باشند تا این شرایط را عوض کنیم. باید همه دست به دست هم بدهیم تا مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: ما تمرینات را دیر شروع کردیم، این مشکلات همیشه در فوتبال ما هست و ما سعی می‌کنیم که طوری برنامه‌ریزی کنیم که برای اولین بازی‌مان در لیگ به لحاظ بدنی بچه‌ها شرایط خوبی داشته باشند و کاملا به این مسئله آگاه هستیم که چه موقع باید بازی‌های‌مان انجام شود و طبق آن کارهای‌مان را انجام می‌دهیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص مشکلات قرارداد برخی بازیکنان گفت: مطمئنا این مسائل حل خواهد شد. تغییراتی در مدیریت داشتیم و این طبیعی است که بعد از تغییرات در مدیریت باشگاه تنظیم قراردادها زمان‌بر باشد. این موضوع جلوی کار ما را نگرفته و ما کارمان را با همین نفرات موجود انجام می‌دهیم.

عبدالصمد مرفاوی در پاسخ به این سوال که در کدام پست استقلال نیاز به جذب بازیکن دارد؟ و اینکه جایگزینی برای میلیچ مشخص شده است؟ گفت: همه این مسائل نیاز به تصمیم‌گیری در آینده دارد.

او گفت: ما الان نمی‌دانیم میلیچ برمی‌گردد یا نه، اگر بیاید یک تفکری داریم و اگر نیاید فکر دیگری باید بکنیم. امیدوارم به مرور زمان این مسائل شود و با توجه به زمانی که داریم این مسائل را حل کنیم.

عبدالصمد مرفاوی خاطرنشان کرد: ما دیگر نباید به عقب برگردیم که چه اتفاقاتی افتاده است. در حال حاضر اینجا هستیم و به فکر آینده هستیم تا بتوانیم تیم را به خوبی برای مسابقات آماده کنیم و به فکر گذشته نیستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید