عباسی: مافیا به قطار در حال حرکت سنگ می‌زند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید عباسی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در مورد اینکه گفته می‌شود تعلل مدیرعامل در ثبت قراردادها باعث ناراحتی سرمربی شده، گفت: وقتی پنجره بسته است، بازیکنان شناسه فردی ندارند، بعضی از آن‌ها ایفمارک نرفته‌اند و … چه قراردادی می‌توانیم ببندیم؟ من کار یکی دو ماه را در دو سه روز انجام دادم.

سعید عباسی افزود: پرسنل باشگاه شبانه‌روز کار کردند، بعد دیدند امور در حال درست شدن است، گفتند چگونه فلانی را بزنیم؛ بازیکنان نروند امضا کنند! یک روز و نیم هم درگیر این مساله بودم. در تهران منتظر بودم تا مدارک را برسانند و به همین خاطر مشکلاتی به وجود آمد. پنجره ما حدود یک هفته پیش باز شد. آیا من تعلل کردم؟

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم تصریح کرد:‌ اگر در این شهر مشکلی دارند مرد باشند و جوانمردی را در نظر بگیرند. با آبرو و اعصاب دیگران بازی نکنند. کسانی از من خواستند به اینجا بیایم که نتوانستم رویشان را زمین بیندازم. من از روی بیکاری به این باشگاه نیامدم. قرار است کار را درست کنیم.

عباسی گفت: سهامدار پول می‌دهد، استاندار هم زحمت می‌کشد پس بهتر است آقایان عوامل منفی را برای یکبار هم که شده پاک کنند. ما برای بازی بازی کردن و پر کردن جیب خودمان به آلومینیوم نیامدیم. همه هم من را می‌شناسند. قطار در حال حرکت را همه سنگ‌اندازی می‌کنند و این می‌شود مافیا و کثیفی فوتبال. این‌ها بی انصافی است.

مدیرعامل آلومینیوم اراک تصریح کرد: من در جذب بازیکن نقشی نداشتم ولی مشکلات اداری و ساختاری برای ثبت قرارداد بازیکنان را در عرض یک هفته انجام دادم. متن قراردادها اشکال داشت و آن‌ها را تصحیح کردم. با بخش حقوقی مشورت شد و تائیدیه گرفتیم. اگر ایرادی در بعضی کارها وجود دارد از خودشان باید پرسید. پوریا آریاکیا را می‌خواستند که به سرعت گرفتیم. تعجب می‌کنم چطور در این چند وقت ترکیب تیم مشخص نشد در صورتیکه کل بودجه پیش‌بینی شده، هزینه شده است.

عباسی با اشاره به زمان کمی‌که در اختیار مدیران جدید باشگاه اراکی قرار داشت، گفت: اگر کمبودی وجود دارد به مدیرعامل و هیات مدیره قبلی ارتباط پیدا می‌کند. ما فقط سرعت خدمت رسانی را بالا بردیم و مشکل پنجره نقل وانتقالاتی، مسائل و مشکلات ایفمارک و… را در یک هفته حل کردیم. تعهداتی دادیم باید به آن‌ها در وقت مقتضی عمل کنیم. آقایان بگویند عباسی در کجای این داستان قرار دارد؟ در حالیکه آلومینیوم جزو تیم‌هایی بوده که زودتر از بقیه اقدام به جذب بازیکن کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید