عبادی: هنوز هیچ مسابقاتی از سوی فدراسیون جهانی اعلام نشده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل عبادی مربی تیم ملی کامپوند پیرامون این پرسش که آیا در سال ۲۰۲۱ مسابقات یین المللی برای تیم کامپوند پیش بینی شده است یا خیر، گفت: هنوز هیچ مسابقاتی از سوی فدراسیون جهانی و آسیایی برای ۲۰۲۱ اعلام نشده است.

اسماعیل عبادی اظهار کرد: البته هر ساله مسابقات تیروکمان کاپ آسیا اسفند در تایلند برگزار می‌شود که باید دید امسال امکان برگزاری این مسابقات با توجه به بیماری کرونا از سوی کشور میزبان وجود دارد یا خیر؟

وی ابراز کرد: با توجه به این که در دو دوره بازی‌های آسیایی مدال آور بودیم، تلاشمان تکرار مدال و کسب جایگاه بهتر در چین بود، ما مسابقات مهم تری نسبت به بازی‌های آسیایی داریم که تمرکزمان را روی آن مسابقات معطوف خواهیم کرد.

عبادی اظهار کرد: در دو دوره بازی‌های آسیایی که به عنوان ورزشکار حضور داشتم موفق به کسب مدال طلای انفرادی و برنز تیمی‌و در جاکارتا که مسابقات کامپوند تنها در بخش تیمی‌برگزار شد در میکس تیم سوم شدیم، این بار هدف گذاری کسب جایگاه بهتر بود که متاسفانه با حذف کامپوند در بازی‌های آسیایی مواجه شدیم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دومین اردوی تیم کامپوند در آبیک قزوین افزود: در این اردو تمرکزمان بیشتر بر روی انجام تمرینات تخصصی و بدنسازی خواهد بود تا کم کم رکورد کمانداران اردو به اردو ارتقا پیدا کند، هر چند در شش ماهی که اردوها به خاطر کرونا تعطیل بود، به دلیل این که از طریق فضای مجازی تمرینات کمانداران را به طور مرتب پبگیری می‌کردیم، کمتر با افت رکورد مواجه بودند و کار زیاد سختی برای آماده سازی ورزشکاران و افزایش رکورد آنها نداریم.

عبادی خاطرنشان کرد: هر کشوری که میزبانی بازی‌های آسیایی را بر عهده می‌گیرد بر حسب این که در کدام رشته شانس مدال آوری دارد، رشته‌ها را اضافه یا حذف می‌کند. هر چند ما برای حضور هر چه قوی‌تر در بازی‌های آسیایی چین برنامه ریزی منسجمی‌انجام داده بودیم تا جایگاه بهتری نسبت به دو دوره قبل کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید