عامل کودک آزاری در کرمان بازداشت شد

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد -دادستان کرمان ضمن اعلام خبر بازداشت متهم کودک آزاری در کرمان گفت: سایر متهمان تحت تعقیب قضایی اند.

به گزارش صدای معتمد، کلیپ کودک آزاری در کرمان که ماموران شهرداری را نشان می داد که کودکان کار را مجبور می کنند گل ها را بخورند و اقدام به کودک آزاری می نمایند و در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشت، واکنش های مقامات قضایی را نیز برانگیخت.

دادستان عمومی و مرکز استان کرمان ضمن اشاره به مشاهده و رصد فیلمی توسط معاونت امور فضای مجازی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با موضوع کودک آزاری ، گفت: بلافاصله پس از مشاهده از سوی معاونت مربوطه اعلام جرم شد.

سالاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علیرغم عدم طرح شکایت اژ سوی افراد، به عنوان مدعی العموم و به دلیل وقوع کودک آزاری و تخلف از مفاد قانونی و ارتکاب جرم ، علیه مسولان ذی ربط اعلام جرم و در این رابطه پرونده ای از جنبه عمومی اعلام جرم و متهم اصلی دستگیر و بازداشت شده است.

سالاری ضمن اشاره به این که فضای مجازی به صورت مستمر کنترل و رصد می شود و اقدامات مقتضی در جهت مقابله با جرایم انجام می شود گفت: کلیه افرادی که در این رابطه کوتاهی، قصور و جرمی انجام داده اند تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید