عالیشاه: با تمام توان و تمرکز وارد مسابقات می‌شویم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امید عالیشاه هافبک سرخپوشان درباره مخالفت‌هایی که درباره شروع مسابقات صورت گرفته نیز گفت: بارها در اینباره صحبت شده و اینکه بخواهیم باز هم از آن صحبت کنیم همه چیز را لوث می‌کند.

امید عالیشاه افزود: بالاترین مقام یعنی وزارت ورزش و ستاد مبارزه با کرونا نظر نهایی را در اینباره داده است و همه تیم‌ها موظف به رعایت پروتکل بهداشتی برای آغاز دوباره مسابقات هستند و ما هم برای شروع دوباره لیگ کار خودمان را آغاز کرده‌ایم.

عالیشاه ادامه داد: این سومین قهرمانی من با پیراهن پرسپولیس خواهد بود. دو بار هم نائب قهرمان شده‌ام و انگیزه تیم ما برای قهرمانی‌های ادامه دار هیچ وقت تمام نمی‌شود و شاید باور نکنید اما برای فصل آینده هم از انگیزه زیادی برخوردار هستیم و قهرمانی لیگ بیستم را هم می‌خواهیم.

وی اضافه کرد: با این کیفیتی که در بین بازیکنان ما وجود دارد، در کنار شوق و انگیزه برای قهرمانی و تجربه بالای کادرفنی و همچنین حمایت مدیریت باشگاه مطمئنا دستیابی به این موضوع هم دور از دسترس ما نخواهد بود و خوشحالی هواداران ما همیشه باید پایدار باشد.

عالیشاه تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و قطعا این جور مسائل جذابیت دارد و برخی رسانه‌ها و البته این روزها بیشتر در فضای مجازی عاشق اینگونه حواشی هستند. خوشبختانه بدون توجه به این مسائل کار خودم را دنبال می‌کنم.

وی درباره دیدارهای آسان این تیم در ادامه مسیر و البته فاصله ۱۰ امتیازی با دیگر رقبا که شانس قهرمانی‌شان را افزایش می‌دهد نیز گفت: به هیچ عنوان این ذهنیت در ما وجود ندارد که شرایط آسان است.

هافبک سرخپوشان خاطرنشان کرد: مسلما حریفانی که طی روزهای اخیر بارها نسبت به قهرمانی پرسپولیس موضع گرفته‌اند، از هیچ تلاشی برای اینکه ناکام بمانیم دریغ نخواهند کرد و باید در این شرایط با تمام توان و تمرکز وارد مسابقات شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید